CM بنگال غربی ماماتا بانرجی در BJP برای تقسیم کشوری از جیب می‌گیرد

«ما دانگا نمی‌خواهیم»: ماماتا بانرجی، رئیس‌جمهور بنگال غربی، در BJP به دلیل تقسیم کشور از یکدیگر حمایت می‌کند.

ماماتا بنرجی بار دیگر تاکید کرد که نمی گذارد کشور به نام دین تجزیه شود و حاضر است جان خود را برای آن ببخشد.

کلکته: در حالی که کشور امروز عید فطر را برگزار می کند، ماماتا بانرجی، وزیر ارشد بنگال غربی، گفت که مردم با “سیاست نفرت” تلاش می کنند کشور را تجزیه کنند.

نظرات او زمانی بیان شد که او در یک مراسم عید شرکت کرد که پس از بازدید از جاده سرخ در کلکته، جایی که مردم به مناسبت عید فطر با آبهیشک بانرجی، نماینده کنگره Trinamool (TMC) نماز خواندند.

او بار دیگر تاکید کرد که نمی گذارد کشور به نام دین تجزیه شود و حاضر است جان خود را برای آن ببخشد.

ما خواهان صلح در بنگال هستیم. ما شورش نمی خواهیم ما صلح می خواهیم. ما خواهان تفرقه در کشور نیستیم.

«کسانی که می‌خواهند در کشور شکاف ایجاد کنند، امروز عید قول می‌دهم حاضرم جانم را بدهم، اما نمی‌گذارم کشور تجزیه شود. ما دانگا نمی خواهیم، ​​ما درگیری نمی خواهیم. ما شانتی (صلح) می خواهیم.» او افزود.

«اگر دموکراسی از بین برود، همه چیز از بین خواهد رفت. امروز قانون اساسی در حال تغییر است، تاریخ در حال تغییر است. آنها NRC را آوردند. من به آنها گفتم که به آنها اجازه این کار را نمی دهم.

اظهارات او پس از آن بیان شد که ماه گذشته پس از درگیری دو گروه در حوره در رام نوامی، چندین خودرو به آتش کشیده شد.

بانرجی با نامیدن BJP یک “پارتی گدار” گفت: “تنها چیزی که می خواهم به شما بگویم این است که آرام باشید، به حرف کسی گوش ندهید. “حزب گادار” که باید با او بجنگم، باید با آژانس‌ها هم بجنگم – من با آنها می‌جنگم زیرا شجاعت انجام این کار را دارم، اما حاضر نیستم خجالت بکشم.”

او همچنین آزادی 11 محکومی را که در جریان شورش های گودرا در سال 2002 به بیلکیس بانو تجاوز کردند، محکوم کرد.

او گفت: «رهبران باید همیشه وحدت را حفظ کنند. ما نمی خواهیم چیزی را نابود کنیم. من از خدا می خواهم که به ما شاکتی (قدرت) بدهد. اگر ما متحد باشیم، مطمئن هستم که می توانیم آنها را شکست دهیم.»

در همین حال، آبیشک بانرجی نظرات خود را با ماماتا تکرار کرد. «چه کریسمس، چه دورگا پوجا یا عید، ما در بنگال غربی وحدت داریم. ما هیچ تفرقه ای نمی خواهیم. این فقط در بنگال غربی اتفاق می افتد. هیچ ایالت یا شهر دیگری این را ندارد. آنها می خواهند تفرقه بیندازند و حکومت کنند. اما این نمی تواند اتفاق بیفتد. باید همه جا برادری باشد.»

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام