CM Bommai می گوید که موج قوی BJP در کارناتاکا وجود دارد

به‌روزرسانی‌های زنده انتخابات 2023 کارناتاکا: CM Bommai می‌گوید: موج قوی BJP در کارناتاکا وجود دارد

باساواراج بومای، رئیس کارناتاکا. PTI

با سفر چندین وزن سنگین ملی به کارناتاکا طی دو هفته آینده، حزب بهاراتیا جاناتا مبارزات انتخاباتی قریب الوقوع مجلس در این ایالت را افزایش داده است. یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، از قلعه گودا در ماندیا بازدید خواهد کرد و در یک گردهمایی عمومی در آنجا و همچنین در ویجایاپورا سخنرانی خواهد کرد.

برای انتخابات 2019 کارناتاکا، این اولین بازدید CM UP است. BJP معتقد است که یوگی ممکن است به حزب در ربودن بخش قابل توجهی از آرای ووکالیگا از JDS و کنگره کمک کند. این به دلیل این است که جناح جامعه Vokkaliga از کارناتاکا BJP در زمانی که یوگی به عنوان مدیر اجرایی انتخاب شد، حمایت می کرد، ادعا می کرد که Mutt آنها همچنین یک مرکز Nath Panth است.

انتخابات مجلس کارناتاکا: چرا تجاسوی سوریا یکی از مبارزان 40 ستاره BJP نیست

انتخابات کارناتاکا 2023: درگیری داخلی مانعی برای کنگره ایجاد می کند. رای همدردی برای راهول گاندی کافی نیست

در همین حال، پریانکا گاندی، نماینده کنگره در منطقه سرینگری خواهد بود تا آرای زنان را محاکمه کند. نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی، از کالبورگی بازدید خواهد کرد. راجنات سینگ در بلگاوی حضور خواهد داشت. Vijaypura هدف کمپین Devendra Fadanvis خواهد بود. علاوه بر این، کیچا سودیپ، ستاره فیلم کانادایی، نمایش های جاده ای را در بلری، داوانگره و چیترادورگا اجرا خواهد کرد.

آمیت شاه، وزیر کشور اتحادیه، اکنون به مدت سه روز در کارناتاکا است. در 25 آوریل، شاه در اجتماعاتی در جوامع Yadagiri، Teradal و Devarhippargi در ناحیه ویجایاپورا سخنرانی کرد. او در نمایش جاده ای در یادگیری نیز شرکت خواهد کرد.

از سوی دیگر، جی پی نادا، رئیس BJP، در یک نمایش جاده ای در سیدلاغاتا، منطقه چیکابالاپور شرکت کرد. نادا از روز دوشنبه به مدت سه روز از کارناتاکا بازدید خواهد کرد.

با سفر نخست وزیر نارندرا مودی به ایالت در 29 آوریل، مبارزات انتخاباتی گسترده این حزب قرار است شتاب بیشتری بگیرد.

راجنات سینگ، وزیر دفاع، در چهار گردهمایی انتخاباتی در 26 آوریل و 29 آوریل و همچنین در 5 و 7 می سخنرانی خواهد کرد. اسمریتی ایرانی، وزیر اتحادیه، در هشت گردهمایی بین 25 آوریل و 6 مه سخنرانی خواهد کرد.

یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، میزبان چهار گردهمایی عمومی در 26 آوریل و 30 آوریل و همچنین 6 و 7 مه خواهد بود. علاوه بر این، بین 3 تا 5 مه، هیمانتا بیسوا سارما، وزیر ارشد آسام در پنج گردهمایی عمومی سخنرانی خواهد کرد.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام