Coronavirus ، GOP و دونالد ترامپ ، چندین چالش گذار در انتظار جو بایدن هستند

اولویت اصلی بایدن در 10 هفته قبل از روز تحلیف ، 20 ژانویه ، ساختن کارکنان و مونتاژ قطعات مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا است.

ویلمینگتون: جو بایدن به تازگی مقام ریاست جمهوری را به دست آورد. ممکن است این قسمت آسان باشد.

رئیس جمهور منتخب در حال حاضر برای مقابله با بدترین بحران بهداشتی که کشور بیش از یک قرن دیده است و ویرانی اقتصادی که ایجاد کرده است ، آماده بود.

اکنون ، وی مجبور است دولت خود را بسازد در حالی که با یک سنا می تواند در دست حزب جمهوری خواه باقی بماند ، یک مجلس مطمئناً متحدان دموکرات کمتری را تشکیل می دهد و عموم مردم شامل بیش از 70 میلیون نفر است که ترجیح می دهند رئیس جمهور دونالد ترامپ شغل خود را حفظ کند.

همچنین این س loال پیش رو وجود دارد که آیا ترامپ ، که ادعا کرده انتخابات از او ربوده شده است ، همکاری خواهد کرد؟ به طور سنتی ، روند انتقال متکی بر این است که دولت خروجی از نزدیک با دولت جدید همکاری می کند ، حتی اگر آنها از احزاب مختلف باشند.

اولویت اصلی بایدن در 10 هفته قبل از روز تحلیف ، 20 ژانویه ، ساختن کارکنان و مونتاژ قطعات مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا .

او احتمالاً به سرعت در اعلام انتخاب کابینه و دستیاران ارشد اصلی در برخورد با بیماری همه گیر ، از جمله رهبران بخش های خزانه داری و بهداشت و خدمات انسانی و یک مدیر شورای اقتصاد ملی ، به سرعت حرکت خواهد کرد. این به گفته افرادی است که در برنامه ریزی گذار مشارکت دارند و خواستند نامشان فاش نشود و در مورد مکالمات خصوصی صحبت کنند. ستاد انتخاباتی بایدن از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

بایدن ده ها سال سناتور و هشت سال معاون رئیس جمهور است ، درک عمیقی از عملکرد دولت دارد و توسط گروه کوچکی از مشاوران ارشد با دانش نهادی به همان اندازه احاطه شده است.

دیوید مارکیک ، مدیر مرکز انتقال ریاست جمهوری در مشارکت غیرحزبی برای خدمات عمومی ، گفت: “تیم بایدن باتجربه ترین ، آماده ترین و متمرکزترین تیم انتقالی تاکنون ، متناسب با چالش هایی است که بایدن با آن روبرو خواهد شد.” این مرکز به کاندیداهای ریاست جمهوری در مورد گذار مشاوره می دهد.

یکی از اعضای اصلی حلقه نزدیک بایدن که احتمالاً به سمت شغل عالی مدیریتی درمی آید ، ران کلین ، رئیس دفتر سابق بایدن است. کلین در زمان شیوع آن بیماری در ایالات متحده در سال 2014 به عنوان “تزار” پاسخ ابولا رئیس جمهور باراک اوباما خدمت کرد.

مشاوران می گویند بایدن یکی از متنوع ترین کابینه های تاریخ را تشکیل خواهد داد – اما این انتخاب ها بدون فشار انجام نمی شوند. جیم کلیبرن ، نماینده کارولینای جنوبی ، رهبر رده سوم مجلس ، که مورد تأیید آرزوی او بود ، در اوایل فصل ابتدایی به احیای پیشنهاد پرچمدار بایدن کمک کرد ، قبلاً گفته است که دوست دارد کابینه یکی از بهترین مشاوران آمریکایی آفریقایی تبار بایدن ، لوئیزیانا باشد. نماینده سدریک ریچموند.

کار انتقال ماه ها قبل از روز انتخابات آغاز شد و در سه روز اضافی برای اعلام برنده شدت گرفت. این کمپین حتی یک وب سایت انتقال نیز ارسال کرد ، اگرچه به هیچ محتوایی پیوند نمی داد در حالی که هنوز برنده مسابقه تردید داشت.

بایدن باید 4000 منصوب سیاسی بعلاوه نامزد کند ، از جمله بیش از 1200 نفر که نیاز به تأیید سنا دارند.

مارکیک گفت که بسیاری از کارها توسط صدها نفر از کارکنان بایدن انجام می شود که بی سر و صدا با همتایان دولت ترامپ در تعامل هستند. مارچیک گفت ، آنها به آژانسها خواهند رفت و از آنها می پرسند “چه اتفاقی می افتد ، چه چیزی در حال انتقال است ، چه آیین نامه ای تازه صادر شده است ، چه آیین نامه ای در شرف صدور است ، چه مشکلات بزرگی دارند.”

به طور سنتی ، سنا جلساتی را برای برخی از دبیران اصلی هیئت وزیران و سایر منصوبین قبل از تحلیف برگزار می کند تا آنها را به سرعت پس از سوگند به کار بگیرد.

فرآیند انتقال به طور رسمی شروع می شود هنگامی که اداره خدمات عمومی بر اساس تمام حقایق موجود برنده را تعیین می کند. این راهنمایی به اندازه کافی مبهم است که ترامپ می تواند مدیر آژانس را برای متوقف کردن تحت فشار قرار دهد.

همچنین مشخص نیست که آیا رئیس جمهور شخصاً با بایدن ملاقات می کند یا خیر. اوباما کمتر از یک هفته پس از انتخابات با ترامپ دیدار کرد.

صرف نظر از این ، بایدن باید با چگونگی مبارزه با ویروسی خشمگین که بیش از 230،000 آمریکایی را کشته و میلیون ها شغل را خرج کرده است مقابله کند.

این بیماری همه گیر همچنین کار جمع آوری دولت را از نظر لجستیکی دشوارتر می کند. اگرچه تقریباً همه جنبه های مبارزات انتخاباتی بایدن از ماه مارس از راه دور کار می کنند ، تیم او اکنون باید با یک روند کار جدید و مجازی سازگار شود ، از جمله تقریباً مصاحبه با نامزدهای برتر از طریق کنفرانس ویدیویی.

بایدن همچنین باید تصمیم بگیرد که چطور نقش رقیب خود ، سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس را تعیین کند. به عنوان معاون رئیس جمهور ، بایدن اوراق بهادار جداگانه ای را برای اوباما انجام داد ، از جمله واکنش فدرال به آنفولانزای خوکی ، بهبود اقتصادی پس از سقوط مالی 2008 و فشار کنترل اسلحه پس از تیراندازی در مدرسه سندی هوک.

بادگیرهای سیاسی ایجاد خواهد شد. کنترل سنا ممکن است به دو انتخابات دور دوم در 5 ژانویه در جورجیا بستگی داشته باشد ، که این می تواند به معنای بازدید از مبارزات انتخاباتی از طریق بایدن و هریس باشد. نتیجه هرچه باشد ، سنا به شدت تقسیم خواهد شد و انتقال قوانین اساسی را فوق العاده دشوار می کند.

اگر جمهوریخواهان کنترل سنا را حفظ کنند ، تأیید حتی نامزدهای اصلی کابینه برای بایدن دشوار است. سناتور دموکرات کریس مورفی از ایالت کانکتیکات پیش بینی کرد که رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky ، “جو بایدن را مجبور به مذاکره در مورد هر گزینه کند.”

بایدن قول داد که دو حزب را تقویت کند و رئیس جمهور تمام آمریکایی ها باشد ، از جمله کسانی که به او رأی ندادند. این می تواند دریچه ای برای برخی از صاحبان دفتر سابق جمهوری خواه که از مبارزات انتخاباتی بایدن استفاده می کنند ، باز شود.

اما این یک عمل متعادل کننده برای بایدن است. همکاری بیش از حد دو طرفه می تواند خشم مترقیان پیشرو را به دنبال داشته باشد ، زیرا آنها نگرانند که بایدن برنامه های بلند پروازانه سیاسی خود را برای مقابله با تغییر اقلیم ، اصلاح قانون عدالت کیفری برای مبارزه با نژادپرستی سیستمی و گسترش دسترسی به بیمه درمانی کاهش دهد.

برخی از جناح چپ حزب دموکرات برای پیوستن دو رقیب مقدماتی ریاست جمهوری پیشین بایدن به کابینه وی اصرار دارند: سناتور ماساچوست الیزابت وارن به عنوان وزیر خزانه داری و سناتور برنی سندرز از ورمونت در وزارت کار.

اما تیم بایدن نمی خواهد جنگ های شدید نامزدی سنا را تحریک کند ، چه رسد به این که در صورت نیاز دموکرات ها به هر رای ، دو کرسی سنا خالی شود.

جف هاوزر ، رئیس پروژه درب گردان ، یک گروه مدافع پیشرو که دولت های دموکرات را برای تعیین نامزدهای لیبرال تحت فشار قرار می دهد ، گفت که بایدن می تواند با استفاده پرهیز از قرارهای تعطیل از انسداد سنا جلوگیری کند.

هاوزر گفت ، رئیس جمهور جدید همچنین می تواند قانون جای خالی را برای قرار دادن گزینه های برتر خود در نقش های اجرایی اجرایی تا 300 روز بدون تصویب سنا به کار گیرد ، سپس نوعی صندلی موسیقی بازی کند که در آن افراد را بین موقعیت ها جابجا می کند.

هاوزر گفت: “این یک قدرت قابل توجه است.”

برخی از مترقیان از معاون سابق وزیر خزانه داری سارا بلوم راسکین برای مسئولیت عالی آن سازمان و شررلین ایفیل ، رئیس صندوق دفاع حقوقی و آموزشی NAACP ، برای وزارت دادگستری بایدن پشتیبانی می کنند. چپ ها عموماً کمتر با گزینه احتمالی بایدن برای وزیر دفاع میشل فلورنوی آشنایی دارند. او به عنوان معاون وزیر دفاع در دوران اوباما خدمت کرد اما همچنین به عنوان مشاور دفاعی نیز کار کرده است.

قبل از آنکه دموکرات ها درمورد گزینه های بایدن بین خود بحث کنند ، س biggerالات بزرگتری درباره لحن کلی انتقال وجود دارد.

رئیس جمهور جمهوری خواه هربرت هوور چنان از جانشین خود ، فرانکلین دی روزولت ، دموکرات ، بیزار بود که حتی با تعمیق رکود ، افزایش بیکاری و روی کار آمدن آدولف هیتلر در آلمان ، دولت آمریکا با مشکل روبرو شد. این امر باعث اصلاح بیستم اصلاحیه شد که در سال 1933 تصویب شد و روز تحلیف را از مارس به ژانویه منتقل کرد.

در نتیجه ، این کشور زمان تحمل کمتری بین روسای جمهور را داشت تا تحمل کند ، اما برای انجام همه کارهای لازم برای ایجاد یک دولت ، یک بازه زمانی کوتاه تر نیز باقی گذاشت.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.