‘Dilwale Dulhania Le Jayenge’ بازیگر نقش برجسته شاهرخ خان و کاجول با بازگشایی سالن های تئاتر در بمبئی به ماراتا ماندیر بازگشت | اخبار فیلم هندی

فیلم نمادین بالیوود ‘Dilwale Dulhania Le Jayenge’ با بازی شاهرخ خان و کاجول که 25 سال از زمان پخش آن گذشته بود ، امروز پس از اینکه دولت ماهاراشترا به سینماها اجازه داد تا از 5 نوامبر با 50 درصد ظرفیت فعالیت خود را آغاز کنند ، امروز به صفحه تئاتر Maratha Mandir بازگشته است.

‘DDLJ’ طولانی ترین فیلم تاریخ سینمای هند است که بیش از 20 سال در تئاتر Maratha Mandir بمبئی اجرا شد. با این حال ، به دلیل همه گیر شدن COVID-19 ، تئاترهای ماهاراشترا ، از جمله Maratha Mandir تقریباً برای هشت ماه طولانی تعطیل بودند.

“روزی که سالن های سینما در بمبئی افتتاح می شود ،” Dilwale Dulhania Le Jayenge “دوباره به نمایش بزرگسالان بازمی گردد. این همیشه اولین نمایش روز بود و این سنت ادامه خواهد یافت. ما مجبور شدیم آن را متوقف کنیم فقط به دلیل همه گیری COVID19. وقتی این فیلم 25 سال پیش اکران شد ، یادم می آید که ماراتا ماندیر ماه ها برای هر نمایش به خانه های بسته می دوید. این جادوی یک داستان زیبا ، یک جفت تازه روی صفحه نمایش ، موسیقی عالی ، اجراهای عالی و مکان های خارق العاده بود. برای مخاطب چنین ارزش آرزویی داشت. مردم آن را دوست داشتند ، حتی برخی دیالوگ ها را فقط در عرض چند هفته از اکران فیلم به خاطر می آوردند. ”