ET واقعی می شود؟ دانشمندانی که کاوشگر ناسا را ​​ردیابی می کنند معتقدند که بیگانگان می توانند تا سال 2029 با زمین تماس بگیرند

تیمی از دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا بر این باورند که بیگانگان ممکن است در اوایل سال 2029 با زمین تماس برقرار کنند. ناسا در سال 2002 یک انتقال موج رادیویی معمولی را به کاوشگر پایونیر 10 راه اندازی کرد تا داده ها را تحویل دهد و تأیید کند که ارتباط برقرار شده است.

همانطور که انتقال هنگامی که آنها با یک جسم تماس می گیرند گسترش می یابد، این سیگنال همچنین به ستاره ای در حدود 27 سال نوری دورتر از سیاره ما می رسد. محققان UC امیدوارند که این سیگنال توسط فرازمینی ها گرفته شده و به زمین بازگردانده شده باشد.

هوارد آیزاکسون، ستاره شناس و یکی از نویسندگان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، انتقال به PopSci را تأیید کرد و گفت: «این یک تصور معروف از کارل سیگان است که از آن به عنوان یک موتیف داستان در فیلم استفاده کرد. مخاطب

سفر فضایی: استارتاپ فضایی ژاپنی تلاش می کند اولین سازمان فضایی تجاری باشد که بر روی ماه فرود می آید

تماشا کنید: انفجار مهیب در خورشید، میلیاردها تن پلاسما را به زمین می‌فرستد و می‌تواند باعث خاموشی شود.

دسترسی به DSN – شبکه ایستگاه عمیق ناسا چیست؟
محققان از سیگنال های ارسال شده از زمین به وویجر 1، وویجر 2، پایونیر 10، پایونیر 11 و نیوهورایزنز استفاده کردند تا دریابند که سیگنال ها در کجای کیهان پخش می شوند. بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله Publications of the Astronomical Society، این فضاپیماها با آنتن های رادیویی شبکه ایستگاه عمیق (DSN) به منظور دانلود داده های علمی و داده های تله متری ارتباط برقرار کردند. سیگنال های خروجی DSN به سفینه فضایی و فراتر از آن به فضای بین ستاره ای می رسد.

همچنین بخوانید : حیات پیش از تاریخ در مریخ؟ مریخ نورد کنجکاوی ناسا یک سنگ استخوان مانند عجیب را در سیاره سرخ مشاهده می کند

شبکه ایستگاه عمیق، شبکه بین‌المللی ناسا از آنتن‌های رادیویی عظیم است که به مأموریت‌های فضاپیماهای بین سیاره‌ای و همچنین زوجی که دور زمین می‌چرخند، خدمت می‌کنند. به گفته محققان، انتقال به وویجر 2، پایونیر 10 و پایونیر 11 تاکنون حداقل با یک ستاره تماس گرفته است.

پخش‌های پایونیر 10 در سال 2002 با یک ستاره کوتوله سفید روبرو شد. تا سال 2313، پخش‌های پایونیر 10 با 222 ستاره روبرو خواهد شد. این تیم در گزارش به اشتراک گذاشته است. سیگنال های ارسال شده به وویجر 1 و نیوهورایزنز به زودی با اولین ستاره های خود روبرو خواهند شد. دانشمندان پیش بینی کردند که ستارگان همسایه با پخش بر اساس سرعت نور، که هر 3.26 سال یک پارسک را پوشش می دهد، برخورد خواهند کرد.

این به آنها اجازه داد تا زمان لازم برای رسیدن به هر ستاره را در سال محاسبه کنند، به عنوان مثال، سیگنال های وویجر 1 هنوز به هیچ یک از آنها نرسیده است. انتظار می‌رود که سیگنال‌ها در سال 2044 به یک سیگنال برسند، و همه ارسال‌ها تا سال 2341 به 277 ستاره می‌رسند.

ارسال‌های وویجر 2 با دو جرم تماس گرفته است که هر دو در سال 2007 کشف شدند. تا سال 2336، تمام 272 ستاره همسایه مورد بازدید قرار خواهند گرفت و محققان پیش‌بینی می‌کنند که بیگانگان تا سال 2033 به تماس آنها پاسخ خواهند داد. سیگنال‌های پیشگامان در سال 2018 به یک ستاره کوتوله رسیدند. اما دانشمندان پیش بینی می کنند که تمام 386 ستاره تا سال 2317 سیگنال دریافت خواهند کرد. آنها امیدوارند در سال 2058 پاسخی دریافت کنند.

سود بزرگ در آینده؟
ارسال‌هایی از «افق‌های جدید» هنوز با ستاره‌ای تماس نگرفته‌اند، اما این کار را در سال 2119 انجام خواهند داد و تا سال 2338 با 139 ستاره مواجه خواهند شد. طبق این مطالعه، اولین چیزی که ممکن است امیدوار باشیم برای دریافت پیام برگشتی 2232 باشد. تا 75 سال پس از ارسال هیچ فضاپیما دیگری با ستاره ای روبرو نخواهد شد.

همچنین بخوانید: ما تلسکوپ در فضا داریم، مریخ نورد در دنیاهای دیگر – جستجوی ما برای حیات بیگانه ادامه دارد.

دلیل اصلی این اختلاف این است که نیوهورایزنز دیرتر پرتاب شد و زمان کمتری را در هلیوسفر سپری کرد. مطالعه گفت. به گفته نویسنده اصلی Reilly Derrick، دانشجوی مهندسی دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، این یافته «به پژوهشگران جستجو برای هوش فرازمینی مجموعه‌ای از ستارگان متمرکز می‌دهد تا روی آنها تمرکز کنند».

با این حال، برخی از اخترشناسان نسبت به پیشنهاد موضوع داستان فیلم شک دارند. به گفته کیتلین راسموسن، اختر زیست شناس در دانشگاه واشنگتن که با این نشریه ارتباطی ندارد، این تحقیق “یک تمرین جذاب است، اما بعید است که یافته هایی ایجاد کند.”

این مطالعه در حالی انجام می شود که گزارش هایی از یوفوهای دیگری به سبک رازول به دست می آید. به گفته یک وکیل برجسته، دانشمند بزرگ استنفورد، و کارمندان سابق برنامه بشقاب پرنده، اعضای ارشد کنگره با شش افشاگر که ادعا می کنند روی برنامه های بازیابی سقوط بشقاب پرنده به سبک رازول و مهندسی معکوس کار کرده اند، صحبت کردند.

قانون مجوز دفاع ملی 2023 (NDAA)، که در دسامبر توسط جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا به تصویب رسید، شامل اصلاحیه‌ای است که پنتاگون را ملزم می‌کند تا گزارش‌های طبقه‌بندی‌شده در مورد هر گونه برنامه قبلاً ناشناخته مربوط به پدیده‌های ناهنجار ناشناس، از جمله در مورد بازیابی مواد، به سناتورهای بلندپایه ارائه کند. ، تجزیه و تحلیل مواد و مهندسی معکوس.

همچنین بخوانید: ابرهای عدم قطعیت: دانشمندان ادعا می‌کنند که نشانه‌هایی از حیات را در زهره مشاهده کرده‌اند اما شک‌ها غالب هستند

دانیل شیهان ادعا می کند که با حداقل شش مقام دولتی سابق یا پیمانکار نظامی که ادعا می کنند روی چنین برنامه ای کار کرده اند صحبت کرده است. شیهان توضیح داد: «نیم دوجین از آنها قبلاً رفته اند و با آنها صحبت کرده اند. “کارمندان سنا با دیگران تماس می گرفتند.”

یوفوها را جدی بگیرید
دکتر گری نولان، ایمونولوژیست و مدعی جایزه نوبل، از سوی سازمان سیا مأموریت یافت تا در مورد سندرم غیرقابل توضیح هاوانا که کارگران دیپلماتیک در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد تحقیق کند، و او مطالعاتی را برای تجزیه و تحلیل زباله هایی که گزارش شده در یوفوها دور ریخته شده انجام داده است.

همچنین بخوانید: سیا صدها سند رسمی در مورد مشاهده یوفوها را از طبقه بندی خارج کرد، تحقیقات دهه 1970 به بعد

نولان ادعا می‌کند که با بسیاری از کارمندان سابق برنامه‌های مهندسی معکوس بشقاب پرنده‌ها صحبت کرده است. دکتر هال پوتوف، نامزد جایزه نوبل و دانشمند سیا که از سال 2008 تا 2012 در برنامه دولتی یوفو AAWSAP کار می کرد، به خبرنگاران گفت که اطلاعات طبقه بندی شده ای را در مورد برنامه های مهندسی معکوس به کنگره ارائه کرده و از افشاگرانی که در برنامه های ادعایی کار می کردند اطلاع دارد.

او افزود: «من خودم را مانند افشاگران از سایه خارج نمی‌کنم. من فقط می توانم در مورد چیزهایی که در برنامه های حمایت شده توسط کنگره یاد گرفتم صحبت کنم. ما به طور خاص وظیفه داشتیم که هر مدرکی را که می‌توانیم از افراد نظامی و پیمانکاران جمع‌آوری کنیم، در مورد واقعیت آنچه که شواهد وجود دارد، جمع‌آوری کنیم.»

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام