Flipkart اعلام می کند فروش Big Diwali ، از 8 نوامبر آغاز می شود

غول تجارت الکترونیکی مورد حمایت والمارت فلیپ کارت تاریخ Big خود را اعلام کرده است دیوالی فروش امروز فروشنده الكترونيكي براي مدت زمان بيشتري فروش جشن را بر روي سكو خود ارائه داده است اما اين يكي از نسخه هاي جديد فروش است.
فروش بزرگ دیوالی که از 8 نوامبر آغاز می شود یک فروش شش روزه است که برای اوایل آغاز خواهد شد Flipkart Plus اعضا ، در 7 نوامبر ساعت 12 شب.
در طول این فروش ، Flipkart با ارائه 10٪ تخفیف فوری ، تخفیف های اضافی را برای مشتریان Axis Bank ، Kotak Bank ، Citibank و ICICI Bank ارائه می دهد. بعلاوه ، این EMI بدون هزینه از طریق بودجه ارائه می شود باجاج فینسرو و همچنین از بانک های پیشرو.
این غول تجارت الکترونیکی به صورت زنده یک میکروسایت اختصاصی ایجاد کرده است که از طریق آن برخی از پیشنهاداتی را که در طول شش روز جشن جشن ارائه می شود ، نشان داده است. Flipkart حداکثر 80 درصد تخفیف در لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی ارائه می دهد. این موارد شامل حداکثر 80٪ تخفیف برای هدفون و بلندگو ، حداکثر 40٪ تخفیف برای لپ تاپ ، 45٪ تخفیف برای تبلت و موارد دیگر است.
بعلاوه ، تا 80٪ در تلویزیون و لوازم خانگی ارائه می شود. تلویزیون های هوشمند 32 اینچی با قیمت شروع 8999 روپیه و یخچال ها با شروع 15990 روپیه در دسترس خواهند بود.
جدا از همه اینها ، Flipkart روزانه تا ساعت 2 بامداد معاملات ساعت شلوغی را ارائه می دهد و در 12 صبح ، 6 صبح ، 12 شب و 6 بعدازظهر معاملات تازه ای را ارائه می دهد.