FM Sitharaman می گوید: آب و هوا در زندگی روزمره به ما ضربه می زند، باید افراد تأثیرگذار بیشتری در مورد آن صحبت کنند.

FM Sitharaman می گوید: آب و هوا در زندگی روزمره به ما ضربه می زند، باید افراد تأثیرگذار بیشتری در مورد آن صحبت کنند.

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی، طی یک میزگرد در یک رویداد سازماندهی شده توسط بانک جهانی با موضوع “شخصی سازی: چگونه تغییر رفتاری می تواند با تغییرات آب و هوایی مقابله کند”. ANI

دهلی نو: نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی روز جمعه گفت که امروز آب و هوا “از زوایای مختلف به ما ضربه می زند و در زندگی روزمره به ما ضربه می زند” و ما نیاز داریم که افراد تأثیرگذار بیشتری در مورد آن صحبت کنند.

سیتارامان در واشنگتن در جریان میزگردی در یک رویداد سازماندهی شده توسط بانک جهانی با موضوع “شخصی سازی: تغییر رفتاری چگونه می تواند با تغییرات اقلیمی مقابله کند” گفت: “آب و هوا اکنون از زوایای مختلف به ما ضربه می زند و در زندگی روزمره به ما ضربه می زند.”

وقتی از هند پرسیده شد که چگونه برنامه لایف را اجرا می کند، وزیر دارایی گفت: «اقناع مکرر، صحبت های مکرر در مورد مسائلی که فکر می کنید رایج هستند، اما صحبت های مکرر توسط افرادی که دارای مناصب هستند، توسط افرادی که مسئولیت دارند، افرادی که مسئولیت دارند، صحبت می کنند. می تواند واقعاً چشم را جلب کند و به همین دلیل است که بیشتر کمپین های تبلیغاتی برای چیزهای بسیار پیش پا افتاده، نمادهای برتر را برای حمایت از این ایده به دست می آورند. این اصل است، شما نیاز دارید که افراد بیشتری در مورد آن صحبت کنند، افراد با نفوذ بیشتری در مورد آن صحبت کنند و تقریباً باید، این کلمه خوبی برای استفاده نیست، اما رفتاری مانند یک فرقه لازم است…”

طرح سبک زندگی برای محیط زیست (LiFE) که توسط نخست وزیر نارندرا مودی راه اندازی شد، با هدف تشویق پذیرش سبک زندگی پایدار در هند و در سطح بین المللی برای مقابله با چالش های تخریب محیط زیست و تغییرات آب و هوایی است.

ابتکار لایف قصد دارد از قدرت شبکه های اجتماعی برای تأثیرگذاری بر هنجارهای اجتماعی پیرامون آب و هوا استفاده کند. این شرکت قصد دارد یک شبکه جهانی از افراد، به نام “P3Planet People” ایجاد و پرورش دهد، که تعهد مشترکی برای اتخاذ و ترویج سبک زندگی دوستدار محیط زیست داشته باشند.

Sitharaman در روز جمعه همچنین به طور مفصل در مورد DPI (زیرساخت عمومی دیجیتال) صحبت کرد و تأکید کرد که چگونه هند در طی دو سال گذشته سهم خود را در ارائه خدمات هدفمند سریع، کارآمد و فراگیر از طریق روش‌های نوآورانه دیده است.

سیتارامان که به عنوان سخنران کلیدی در «زیرساخت عمومی دیجیتال هند – جمع آوری مزایا» که توسط صندوق بین المللی پول در مورد چگونگی همکاری بخش های دولتی و خصوصی در مورد DPI در واشنگتن سازماندهی شده بود، گفت که به دلیل مشکلات متعدد اقتصاد کلان و مرتبط با بیماری همه گیر در در زمان حاضر، نمونه های قابل دسترس، پتانسیل DPI را برای بهره مندی برای بخش های دولتی و خصوصی نشان می دهد.

از آنجایی که ما با چالش های متعدد در اقتصاد کلان و چالش های مرتبط با بیماری همه گیر سروکار داریم. نمونه های موجود نشان می دهد که پتانسیل DPI برای کمک به بخش های دولتی و خصوصی بسیار زیاد است و می تواند مسیر توسعه کشور را حتی در شرایط سخت تغییر دهد. وزیر دارایی در طی سخنرانی اصلی خود گفت: در هند، در طی دو سال گذشته، ما دیدیم که چگونه DPI (زیرساخت عمومی دیجیتال) می‌تواند به ارائه خدمات هدفمند سریع، کارآمد و فراگیر از طریق روش‌های نوآورانه کمک کند.

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام