GoPro: GoPro Hero9 Black از 6 نوامبر به فروش می رسد

دوربین GoPro که به تازگی معرفی شده است Hero9 Black از 6 نوامبر سال 2020 یعنی فردا به فروش می رسد. Hero9 Black 49،500 روپیه است و در آمازون ، Flipkart ، Chroma و فروشگاه های تصویربرداری منتخب در هند در دسترس خواهد بود.
این دوربین با یک دوربین جدید ارائه می شود حسگر تصویری برای ارائه فیلم 5K و عکس های 20 مگاپیکسلی ، تثبیت کننده فیلم HyperSmooth 3.0 با تسطیح افق دوربین و لوازم جانبی Max Lens Mod که تثبیت کننده فیلم Max HyperSmooth و عکس و فیلم فوق العاده زاویه دید Max SuperView را به Hero9 Black می آورد.
GoPro Hero9 سیاه دارای یک نمایشگر جلوی جدید 1.4 اینچی با حالت های پیش نمایش و وضعیت زنده و یک نمایشگر لمسی عقب 2.27 اینچی با بزرگنمایی لمسی. این دوربین تا عمق 33 فوت (10 متر) ضد آب است و دارای انگشتان نصب شده تاشو است. با Max Lens Mod، Light Mod، Display Mod و Media Mod سازگار است.
بنا به گفته این شرکت ، به 3 میکروفن با کاهش پیشرفته باد مجهز شده است. GoPro Hero9 Black از صدای استریو و RAW پشتیبانی می کند.
این دستگاه با یک باتری قابل شارژ قابل جابجایی همراه است که عمر باتری آن 30٪ بیشتر از Hero8 Black است. این دوربین دارای یک ویژگی TimeWarp 3.0 است که دارای Real Speed ​​و Half Speed ​​است ، از پخش زنده 1080p ، حالت وب کم 1080p پشتیبانی می کند و دارای ابزار قدرت مانند HindSight ، LiveBurst ، Scheduled Capture و Duration Capture است.