IAF و نیروی هوایی ایالات متحده مانورهای نظامی مشترک را آغاز کردند

رزمایش Cope India 23: IAF و نیروی هوایی ایالات متحده مانورهای نظامی مشترک را آغاز کردند

بازی‌های جنگی بین نیروی هوایی هند (IAF) و نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) پس از چهار سال وقفه از زمان به تعویق افتادن آن به دلیل همه‌گیری کووید-19 برگزار می‌شود. تصویر فقط برای نمایش

دهلی نو: نیروی هوایی هند (IAF) و نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) مرحله اول مانور کوپ هند 23 را روز دوشنبه آغاز کردند. این تمرین نظامی مشترک در ایستگاه های نیروی هوایی آرجان سینگ (پاناگاره)، کالایکوندا و آگرا برگزار می شود.

هدف این تمرین تقویت درک متقابل بین IAF و USAF و به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه های آنها است.

بر اساس بیانیه رسمی، مرحله افتتاحیه این رزمایش بر تحرک هوایی متمرکز خواهد بود و شامل هواپیماهای ترابری و نیروهای ویژه از هر دو نیروی هوایی خواهد بود. هر دو طرف هواپیماهای C-130J و C-17 را به خدمت خواهند گرفت و USAF نیز یک MC-130J را اجرا خواهد کرد. این رزمایش همچنین شامل حضور خدمه هوایی نیروی دفاع شخصی ژاپن است که به عنوان ناظر شرکت خواهند کرد.

تمرین Cope India 23 IAF نیروی هوایی ایالات متحده مانورهای نظامی مشترک را آغاز می کند
Cope India 23 بین IAF و نیروی هوایی ایالات متحده در نظر گرفته شده است تا عملیات مشترک را در حالی که آنها در تلاش برای مقابله با چین در منطقه هند و اقیانوس آرام هستند، ارتقا دهد. تصویر برای هدف بازنمایی

IAF و USAF پس از شکاف Covid-19 تمرین مشترکی برگزار می کنند

بازی‌های جنگی بین نیروی هوایی هند (IAF) و نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) پس از چهار سال وقفه از زمان به تعویق افتادن آن به دلیل همه‌گیری کووید-19 برگزار می‌شود. آخرین دوره در سال 2019 برگزار شد.

هواپیمای جنگنده Su-30MKI فرماندهی نیروی هوایی ارتش را برعهده خواهد داشت که شامل LCA Tejas، IL-78 سوخت‌رسان‌های هوایی و هواپیماهای هشدار اولیه هوابرد است.

گروه نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) از فرماندهی ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام به پرواز درآمده است و هواپیمای جنگنده F-15 را در اختیار خواهد گرفت.

فرماندهی ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام با هند در بخش هند و اقیانوس آرام هماهنگ می کند زیرا هر دو کشور در تلاش برای مقابله با نفوذ فزاینده چین در منطقه هستند.

ایالات متحده همچنین در تلاش برای ایجاد روابط نظامی نزدیکتر با هند است که به طور سنتی برای تجهیزات دفاعی و تسلیحات به روسیه متکی است.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام