JD (U) می گوید تجشوی یداو با اتهامات فساد روبرو است ، نباید رهبر مخالفت شود

تقاضای JD (U) دو روز پس از استعفا رهبر حزب Mewa Lal Chaudhary به عنوان وزیر آموزش بهار به دلیل آلودگی به فساد اداری مطرح شد

JD (U) می گوید تجشوی یداو با اتهامات فساد روبرو است ، نباید رهبر مخالفت شود

تصویر فایل تجویوی یاداو. PTI

پاتنا: روز شنبه حاکم JD (U) در بیهار خواستار آن شد که رهبر RJD ، تجاوی یداو از تبدیل شدن به رهبر اپوزیسیون خودداری کند ، زیرا نام وی در چندین پرونده فساد و جنایی درگیر بود.

تقاضای JD (U) دو روز پس از استعفا رهبر حزب Mewa Lal Chaudhary از سمت وزیر آموزش و پرورش ایالتی به دلیل آلودگی به فساد اداری صورت گرفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک ، Vashishtha Narayan Singh ، رئیس دولت JD (U) ، Ashok Choudhary ، رئیس جمهور کارگر ، و Sanjay Singh ، Neeraj Kumar و Ajay Alok سخنگوی Yadav را به خاطر هدف قرار دادن نیتیش کومار ، وزیر ارشد به دلیل انتصاب Mewa Lal Chaudhary به عنوان وزیر آموزش و پرورش

اندکی پس از استعفا میوا لعل چوداری ، یداو به دلیل القاting شخصی “فاسد” به کابینه خود به وزیر ارشد حمله کرده بود.

Chaudhary در FIR ثبت شده است که سه سال پیش در ارتباط با بی نظمی در استخدام در یک دانشگاه کشاورزی در منطقه باگالپور در حالی که وی معاون دانشگاه در سال های 15-15 2010 بود ، معرفی شده است.

رهبران JD (U) ادعا کردند که استعفای Chaudhary ، به سختی دو روز پس از اعطای اوراق بهادار به وی ، در راستای “تحمل صفر وزیر ارشد در برابر جرم ، فساد و جامعه گرایی” است.

آنها گفتند که برخلاف سوابق تمیز وزیر ارشد که JD (U) نیز هست ، Yadav علامت تعدادی از پرونده ها را “که تحت بخش های مختلف IPC و حتی قانون SC / ST ثبت شده” را حمل می کرد.

آنها خاطرنشان كردند كه دولت ایالت از ناظر پلیس منطقه مربوطه خواسته است كه پیگرد قانونی را ادامه دهد ، كه ثابت كرد Chaudhary ، MLA حزب حاكم ، محافظت نمی شود. با تکون دادن فرماندار در این مورد انتظار می رود.

رهبران JD (U) ادعا کردند که هنگام تشکیل پرونده های نامزدی خود از صندلی مجمع راغوپور ، یداو جزئیات کامل مواردی را که در آن نامگذاری شده بود فاش نکرد و از کمیسیون انتخابات خواست تا “حذف عمدی” را یادداشت کند.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.