JD(S) قبل از نتایج نظرسنجی می گوید، تصمیم گرفته ایم با چه کسی دولت تشکیل دهیم

JD(S) قبل از نتایج نظرسنجی می گوید: انتخابات کارناتاکا 2023: تصمیم گرفته ایم با چه کسی دولت تشکیل دهیم

تنویر احمد، سخنگوی ملی JD (S). ANI

دهلی نو: یک روز قبل از نتایج انتخابات کارناتاکا، جاناتا دال (سکولار) روز جمعه گفت که حزب قبلاً تصمیم گرفته است که با چه کسی دولت را تشکیل دهد، زیرا احزاب با نفس بند آمده منتظرند تا از سرنوشت خود در مورد احتمال تشکیل مجلس معلق مطلع شوند.

تنویر احمد، سخنگوی ملی JD (S) گفت: «در زمان مناسب آن را به مردم اعلام خواهیم کرد.

کارناتاکا

نخست‌وزیر مودی می‌گوید: انتخابات کارناتاکا 2023: کنگره با «موتور قدیمی» کار می‌کند، مانع از توسعه در ایالت خواهد شد.

کارناتاکا

نظرسنجی کارناتاکا 2023: نخست وزیر مودی در بیدار می گوید: کنگره “پر از منفی” است که “نفرت” را برای کشاورزان در خود دارد.

حزب اچ‌دی کوماراسوامی با امید به اینکه یک پادشاه باشد، همانطور که اکثر نظرسنجی‌های خروجی یک مجلس معلق در ایالت را پیش‌بینی می‌کردند، حزب اچ‌دی کوماراسوامی روز پنج‌شنبه مدعی شد که هم از کنگره و هم از BJP نظراتی دریافت کرده‌اند. NDTV گزارش.

احمد گفت که برنامه های خاصی وجود دارد که JD(S) مایل است برای بهبود کارناتاکا و کانادیگاس اجرا کند.

«مسائل آب، بحران کشاورزی، کشاورزان، کودکان، آموزش دختران، بهداشت از نیازهای اولیه ما هستند. ما می دانیم چه کسی توانایی بیشتری برای انجام این کار دارد و قطعاً با آنها خواهیم رفت.»

با این حال، BJP نسبت به یک مأموریت روشن اعتماد کرد و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه حزب برای اتحاد با JD(S) تماس گرفته را رد کرد.

در مصاحبه ای به NDTVشوبه کراندلاجه از BJP گفت “اصلاً بحث ائتلاف وجود ندارد.”

ما مطمئناً 120 کرسی خواهیم داشت. کاراندلاجه گفت: پس از جمع‌آوری اطلاعات روی زمین از کاریاکارتاهایمان دیروز، به عدد 120 رسیدیم. NDTV.

هنگامی که در مورد انکار BJP سؤال شد، JD (S) گفت که حزب آنها امروز در موقعیتی قرار دارد که احزاب مایلند با آنها تماس بگیرند.

تنویر احمد گفت: “بله، هر دو (BJP و کنگره) سعی کرده اند با ما ارتباط برقرار کنند… JD (S) امروز در موقعیتی قرار دارد که احزاب مایلند با ما ارتباط برقرار کنند.” NDTV.

“مردم کارناتاکا از ما می خواهند که هر دو حزب ملی را برای بهبود ایالت کنترل کنیم. و من فکر نمی کنم دلیلی وجود داشته باشد که یک حزب منطقه ای نخواهد برای توسعه کارناتاکا کار کند.

بر اساس این گزارش، دفتر وی اعلام کرد که کوماراسوامی که پس از نشستن پدرسالار حزب اچ‌دی دیو گودا در صندلی عقب به دلیل بیماری ناخوشایند، به‌عنوان چهره JD(S) انتخاب شد، برای معاینه معمول در سنگاپور است.

منابع تایید کردند که او در روز شمارش آرا بازخواهد گشت.

شمارش آرا فردا

شمارش آرای نظرسنجی شده برای انتخابات 10 می، که شاهد درگیری شدید بین رقبای اصلی BJP و کنگره بود، علاوه بر JD(S) در روز شنبه انجام خواهد شد.

ثروت انتخاباتی رهبران ارشد – باساواراج بومای، وزیر ارشد BJP، سیددارامایا، وزنه‌برداران کنگره، سیددارامایا و دی.کی.

شمارش آرا از ساعت 8 صبح در 36 مرکز در سراسر ایالت آغاز خواهد شد و مقامات نظرسنجی انتظار دارند تصویر روشنی در مورد نتیجه احتمالا تا اواسط روز نمایان شود.

منابع رسمی گفتند که تمهیدات امنیتی دقیقی در سراسر ایالت، به ویژه در مراکز شمارش شمارش و اطراف آن، برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناگوار اتخاذ شده است.

این ایالت در رای گیری روز 10 مه، برای انتخاب نمایندگان مجمع 224 عضوی، مشارکت “رکورد” 73.19 درصدی را ثبت کرد.

در حالی که اکثر نظرسنجی‌های خروج از آمریکا رقابت تنگاتنگی را بین کنگره و BJP پیش‌بینی می‌کنند، به نظر می‌رسد رهبران دو حزب در مورد نتیجه “پریشان” هستند، در حالی که به نظر می‌رسد JD(S) منتظر یک حکم معلق است که به آن امکان می‌دهد نقشی در تشکیل دولت

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام