Karwa Chauth: کاجول تصاویر خیره کننده ای را با سرخ قرمز به اشتراک می گذارد ، حالات مختلف را کانال می کند | اخبار فیلم هندی

تکان دادن یک سرنشین کاملاً قرمز روی Karwa Chauth ، بازیگر Kajol روز چهارشنبه با یک بومرنگ خیره کننده از هواداران برخورد کرد و حالات مختلف او را در این روزه به اشتراک گذاشت.

ستاره ‘Kuch Kuch Hota Hai’ یک بومرنگ شایان ستایش در اینستاگرام منتشر کرد که در آن بازیگر به نظر می رسد مرده و زیبا است.

در بومرنگ ، ستاره ‘Dilwale Dulhania Le Jayenge’ زیبا به نظر می رسد در حالی که از یک قایق سرخ قرمز استفاده می کند و دستبندهایی را با جواهرات مطابقت دارد. با یک آرایش سبک کاژول در حالی که روی پله ها نشسته بود با لبخند عکس گرفت.

او عنوان بومرنگ را چنین عنوان کرد: “(یک ایموجی ماه) ، … بازی های گرسنگی آغاز می شود .. # هشدار قرمز # شوهرها مراقب باشید.”

ستاره “My Name Is Khan” در ادامه پست خود عکسهای شایان ستایش را در مجموعه “Hunger Games” خود ارسال کرد. کاجول دو عکس به اشتراک گذاشت و حالات مختلف خود را در روز خاص هدایت کرد.

وی خاطرنشان کرد ، “سری بازی های گرسنگی. برای سرگرمی انگشت خود را بکشید: – (زیرنویس های مناسب زیر را بخوانید) 1. منتظر ماه با صبر ، کم کم آن را از دست می دهیم ، قاتل سریالی در حال رخ دادن است ، آگار خانه ناهی میله توه … ، Hey bhagvan aasman me nahi to phone pe to chand dikhade !!! ”

Karwa Chauth موقعیت ویژه ای است که به زنان متاهل اختصاص یافته است. این یکی از مقدس ترین سنت ها برای زنان هندو متاهل در نظر گرفته می شود که از طول طلوع تا طلوع ماه برای زندگی طولانی ، سعادت و رفاه همسر خود روزه می گیرند.

از Shilpa Shetty گرفته تا Neha Kakkar ، زیبایی های بالیوود کاروا چاوت را به سبکی جشن می گیرند