kingston datatraveler exodia usb: کینگستون درایو USB نوع جدید “DataTraveler Exodia” را راه اندازی می کند ، قیمت 550 روپیه شروع می شود

شرکت ذخیره اطلاعات فناوری کینگستون از راه اندازی نوع A خبر داده است یو اس بی درایو: DataTraveler Exodia. درایو USB جدید این شرکت می گوید از ویژگی های ظاهری جدید و عملکردهای عملی برای برآورده کردن نیازهای ذخیره سازی مصرف کنندگان در حال حرکت برخوردار است. درایو USB در چهار گزینه ذخیره سازی در دسترس است: 32 گیگابایت ، 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت و 256 گیگابایت و دارای 5 سال ضمانت است.
با قیمت 550 ریال 32 گیگابایت ، 900 روپیه 64 گیگابایتی ، 1700 روپایی 128 گیگابایتی و 4900 روپیه ای 256 گیگابایتی ، DataTraveler Exodia جدید در حال حاضر در تمام فروشگاه های خرده فروشی هند موجود است.
درایو DataTraveler Exodia دارای عملکرد USB 3.2 Gen 1 است (ادعا می شود 10 برابر سریعتر از USB 2.0 است). جدید فلش درایو USB همراه با محافظ درپوش برای محافظت از پلاگین USB و داده ها. این درپوش بر روی حلقه عقب نیز قرار می گیرد ، بنابراین احتمال بی جا شدن را کاهش می دهد.
Kingston DataTraveler Exodia USB درایو با پشتیبانی فنی رایگان ارائه می شود. کینگستون اضافه می کند ، درایو USB برای برنامه سفارشی سازی کینگستون نیز در دسترس است ، با ارائه آرم مشترک ، بسته بندی منحصر به فرد ، پروفایل های سفارشی ، بارگذاری محتوا و موارد دیگر برای افزایش شناخت برند سازمان شما