lg phone rollable: LG ممکن است تلفن قابل چرخش را در مارس 2021 راه اندازی کند: گزارش

ال جی در حال برنامه ریزی برای رونمایی از آن است تلفن قابل جمع شدن در مارس سال آینده ، طبق گزارش The Elec. این شرکت ماه گذشته در مراسمی دستگاه را طعنه زده بود.
طبق این گزارش ، این گوشی با نام رمز “Project B” شناخته می شود و از صفحه نمایشی برخوردار است که می تواند در اطراف و پشت آن بچرخد. این دومین گوشی تحت پروژه Explorer ال جی است. این گزارش همچنین می افزاید که این شرکت فناوری کره جنوبی قصد دارد پرچمدار هوشمند بعدی خود را در Q1 2021 به بازار عرضه کند پرچمدار LG گفته می شود که مجهز به چیپست کوالکام اسنپدراگون 875 است.
شایعات مربوط به یک دستگاه قابل چرخش توسط ال جی زمانی شروع شده بود که این شرکت 10 برنامه را به دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) در سال 2019 ارسال کرد. برنامه های تجاری علامت تجاری فقط نام رمزهای گوشی های هوشمند را نشان نمی دهد. اسامی ثبت شده The Roll ، Double Roll ، E Roll ، Signature R ، R Screen ، R Canvas ، Dual Roll ، Roll Canvas ، Bi-Roll و Rotolo است.
این اولین بار نیست که LG وارد دستگاه های قابل چرخش می شود. این شرکت در حال حاضر یک تلویزیون قابل رول دارد و در مورد ایده داشتن تلفن های هوشمند قابل رول نیز صحبت کرده بود.
LG زودتر نیز یک ثبت اختراع برای یک دستگاه تاشو شفاف تأیید شده است. طبق گزارشی از طرف The Verge ، حق ثبت اختراع صفحه نمایش تاشو در سال 2015 ثبت شد اما فقط در سال گذشته مورد تایید قرار گرفت. حق ثبت اختراع در اداره ثبت علائم تجاری و ثبت اختراعات ایالات متحده (USPTO) ثبت شد و تصاویر نشان می دهد که یک طرح تاشو سنتی با شفافیت متفاوت از سایر دستگاههای تاشو است.