Mi Smart Upgrade: شیائومی طرح Mi Smart Upgrade را با حداکثر 70٪ ارزش بازخرید راه اندازی می کند

گرایش گوشی های هوشمند شیائومی اعلام کرده است Mi Smart Upgrade طرح برای مشتریان خود. این هست یک بازخرید طرحی که براساس آن شرکت تا 70٪ ارزش مبادله در دستگاه های Redmi و Mi را ارائه می دهد.
این شرکت گفت: “با توجه به اینکه کاربران در حال جستجو برای به روزرسانی آخرین نسخه تحت مجموعه Redmi یا Mi هستند ، آنها می توانند این مدل را برای به روزرسانی و لذت بردن از مدلهای جدید با قیمت مناسب خریداری کنند.
همانطور که توسط شیائومی اعلام شد ، کاربران می توانند دستگاه های Redmi و Mi قدیمی خود را با ارزش مبادله از 40٪ تا 70٪ از قیمت فروش مبادله کنند. تلفن ها پس از 3 ماه خرید تا 15 ماه قابل تعویض هستند. با استفاده از این طرح ، کاربران از تاریخ خرید و در طی 4-6 ماه ، 60٪ برای 7-9 ماه ، 50٪ برای 10-12 ماه و 40٪ برای 13-15 ماه 40٪ اطمینان حاصل می کنند. صورتحساب نهایی
علاوه بر این ، مشتریان Xiaomi حتی پس از انقضا گارانتی ، ارزش خرید مطمئن 40٪ از قیمت خرده پیشنهادی را دریافت می کنند. این گزینه تا 15 ماه از تاریخ خرید دستگاه قدیمی در دسترس خواهد بود.
طرح Mi Smart Upgrade در خرده فروشی های مجاز Mi در دسترس خواهد بود و می تواند از طریق فرآیند ثبت نام فعال شود. این گزینه های خرید با قیمت شروع 399 روپیه برای دستگاه هایی از جمله در دسترس خواهد بود Redmi 9 Prime. این قیمت در گوشی های هوشمند ممتاز مانند 1،999 روپیه افزایش خواهد یافت Mi 10.