Nirmala Sitharaman با مهاجران سیک در خانه هند تعامل دارد

ایالات متحده: Nirmala Sitharaman با مهاجران سیک در خانه هند تعامل دارد

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی

واشنگتن: وزیر دارایی، نیرمالا سیتارامان، با مهاجران سیک در رویداد “جشن با هم بودن” در خانه هند در روز یکشنبه در اینجا تعامل داشت.

وزير اتحاديه با ايشان گفتگو و احوالپرسي كرد.

اعضای دیاسپورای سیک از سرتاسر سراسر کشور به رویداد #CelebratingTogetherness در خانه هند پیوستند. FM @nsitharaman با آنها در ارتباط بود و بایساخی را درود فرستاد. ترنجیت سینگ ساندو، سفیر هند در ایالات متحده در توییتی گفت: ابتکارات دولت برای جامعه را برجسته کرد.

پیش از این وزیر دارایی از دکتر بابا صاحب امبدکار تجلیل کرد. ترنجیت سینگ ساندو، سفیر هند در ایالات متحده نیز به او پیوست. به نیرمالا سیتارامان در ادای احترام به دکتر باباصاحب امبدکار به مناسبت سالگرد تولد وی پیوست. ساندو در توییتی نوشت: سهم خود را در تهیه پیش‌نویس قانون اساسی هند و ارتباط با ایالات متحده به نام «ما مردم» به یاد آورد.

سیتارامان و جینا ریموندو، وزیر بازرگانی ایالات متحده نیز در غرفه‌ای توقف کردند که صنایع دستی و منسوجات مختلف را تحت طرح یک منطقه یک محصول (ODOP) به نمایش گذاشت. Taranjit Singh Sandhu در توییتر نوشت: «FM@nsitharaman و @SecRaimondo در یک غرفه منحصر به فرد توقف کردند تا صنایع دستی و منسوجات مختلف را تحت طرح محصول یک منطقه (ODOP) به نمایش بگذارند.

او در حین شرکت در رویداد “جشن با هم بودن”، با گروهی از دانشجویان جوان و اعضای هیات علمی دانشگاه های محلی در خانه هند نیز تعامل داشت.

ساختن آینده، یک قدم در یک زمان! FM @nsitharaman با گروهی از دانشجویان جوان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های محلی در خانه هند تعامل داشت. مشارکت دانش از قدرتی به قوت خود ادامه می دهد. ساندو از طریق توییتر اعلام کرد FM همچنین به مهاتما جیوتیبا فوله ادای احترام کرد.

سیتارامان همچنین با گروهی از دیاسپورای تامیل ملاقات کرد و موفقیت آنها را در زمینه های مختلف تعریف کرد و آنها را در مورد اقدامات متعددی که دولت هند برمی دارد به روز کرد. پوتاندو وازتوکل! در خانه هند، FM @nsitharaman با یک گروه پر جنب و جوش از اعضای دیاسپورای تامیل ملاقات کرد. ترنجیت سینگ ساندهو، سفیر هند در ایالات متحده در توییتر اعلام کرد، موفقیت آنها در زمینه های مختلف را تحسین کرد و گام های مختلفی را که دولت هند برمی دارد به روز کرد.

سیتارامان در اوایل امروز در مراسمی در ایندیا هاوس که به میزبانی سفیر هند تارانجیت سینگ ساندو برگزار شد، گفت: “ما با هم هستیم و پایه های محکمی برای یک جامعه جهانی قوی، صلح آمیز و هماهنگ می سازیم.”

وزیر دارایی در 9 آوریل وارد ایالات متحده شد.

(با ورودی های ANI)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام