“Nitish چه مدت دوام خواهد داشت؟”: شیو سنا BJP را به دلیل “فداکاری” در دادن پست CM به JD (U) طعنه می زند

شیو سنا پس از نظرسنجی مجمع 2019 اتحاد خود را با BJP در ماهاراشترا بهم زد. این حزب BJP را به نقض وعده خود برای تقسیم قدرت متهم کرده بود ، اظهاراتی که حزب زعفران قاطعانه آن را رد کرد

بمبئی: عوداو تاكری رئیس شیو سنا در یك كنفرانس مطبوعاتی در سن بهوان در بمبئی صحبت می كند. PTI

بمبئی: شیو سنا روز چهارشنبه BJP را به خاطر “فداکاری” اعطای پست CM در بیهار به حزبی که سوم شد ، طعنه زد ، در حالی که پس از انتخابات ماهاراشترا سال گذشته همین کار را به سنا انکار کرد.

سرمقاله در سخنگوی سنا “Saamana” همچنین متعجب بود که نیتیش کومار ، وزیر ارشد بهار ، تا چه زمانی زیر “بار علاقه” زمین را حفظ خواهد کرد و آیا راهی جدید را انتخاب می کند؟

در نظر سنجی های اخیر بهار ، BJP 74 کرسی را به دست آورد ، در حالی که متحد آن JD (U) 43 پیروز شد. RJD به عنوان بزرگترین حزب با 75 کرسی در مجمع 243 عضو ظاهر شد.

پس از نظرسنجی مجمع در ماهاراشترا سال گذشته ، BJP 105 کرسی را به دست آورد ، در حالی که متحد آن زمان شیو سنا 56 کرسی را به دست آورد. با این وجود ، دو حزب پس از اختلافات در مورد تقسیم پست رئیس وزیر ، از هم جدا شدند.

شیو سنا به رهبری Uddhav Thackeray بعداً با NCP و کنگره دست به دست هم داد تا دولت را در ماهاراشترا تشکیل دهد.

“پس از کرسی های بیشتر BJP به شیو سنا پست نخست وزیر در ماهاراشترا داده نشد. اما تاج پست رئیس وزیر را به حزبی داد که به مقام سوم بیهار سقوط کرد. چه سخاوت!”

سرمقاله “Saamana” گفت: “کمبود جوهر برای توصیف این فداکاری در سیاست وجود خواهد داشت.”

در این گزارش آمده است که رهبران BJP مانند چاندراکانت پاتیل و بهاگات سینگ کوشیاری فرماندار ماهاراشترا بر این عقیده اند که این ایالت توسط شاراد پاوار رئیس NCP اداره می شود.

در این گزارش آمده است: “همه این (رهبران) باید مراقب باشند كه چه کسی دقیقاً دولت نیتیش كومار را در حال حاضر در بیهار اداره خواهد كرد.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.