Pfizer می گوید واکسن COVID-19 آن بی خطر و 95٪ موثر است. به دنبال تایید استفاده اضطراری “در روز”

این شرکت جزئیات ایمنی را اعلام نکرد اما گفت که هیچ عارضه جانبی جدی گزارش نشده است ، با بیشترین مشکل خستگی پس از دوز دوم واکسن ، حدود چهار درصد از شرکت کنندگان را تحت تأثیر قرار داده است.

Pfizer می گوید واکسن COVID-19 آن بی خطر و 95٪ موثر است.  به دنبال تایید استفاده اضطراری

واکسن های فایزر توزیع شده در ایالات متحده از بزرگترین کارخانه تولیدی آن واقع در کالامازو ، میشیگان تهیه خواهد شد. خبرگزاری فرانسه

Pfizer می گوید که نتایج مداوم بیشتری از ادامه آن حاصل می شود ویروس کرونا مطالعه واکسن نشان می دهد که عکس ها 95 درصد موثر هستند و این واکسن از افراد مسن که بیشتر در معرض خطر مرگ هستند محافظت می کند کووید -19 .

این اعلامیه ، فقط یک هفته پس از اولین نتایج امیدوارکننده Pfizer ، در حالی منتشر شد که این شرکت در عرض چند روز در حال آماده سازی رسمی از نهادهای نظارتی ایالات متحده برای اجازه استفاده اضطراری از واکسن است.

Pfizer در ابتدا تخمین زده بود که واکسن خود که با شریک آلمانی BioNTech ساخته شده بود ، پس از شمارش 94 عفونت بیش از 90 درصد موثر بود.

با اعلام روز چهارشنبه ، این شرکت در حال حاضر 170 عفونت را در این مطالعه جمع کرده است: و گفت که فقط هشت مورد از آنها در داوطلبانی رخ داده است که واکسن واقعی دریافت کرده اند نه یک عکس ساختگی.

این شرکت گفت ، یکی از این هشت نفر به بیماری شدید مبتلا شده است.

این شرکت هنوز اطلاعات دقیق مربوط به مطالعه خود را منتشر نکرده است و نتایج آن توسط کارشناسان مستقل تجزیه و تحلیل نشده است.

فایزر گفت واکسن آن بیش از 94 درصد در بزرگسالان بالای 65 سال م effectiveثر است ، اگرچه مشخص نیست که این شرکت چگونه در بزرگترهای مسن اثربخشی تعیین کرده است ، فقط هشت عفونت در گروه واکسینه شده برای تجزیه و تحلیل وجود دارد و هیچ تجزیه ای در سنین افراد وجود ندارد.

در اوایل این هفته ، Moderna ، Inc اعلام کرد که به نظر می رسد واکسن آزمایشی آن 94.5 درصد پس از تجزیه و تحلیل موقت مطالعه در مراحل آخر آن ، م beثر است.

فایزر می گوید اکنون اطلاعات مربوط به ایمنی واکسن مورد نیاز برای اخذ مجوز اضطراری از سازمان غذا و دارو را در اختیار دارد.

این شرکت جزئیات ایمنی را اعلام نکرد اما گفت که هیچ عارضه جانبی جدی در واکسن گزارش نشده است ، با بیشترین مشکل خستگی پس از دوز دوم واکسن ، حدود چهار درصد از شرکت کنندگان را تحت تأثیر قرار داده است.

در این تحقیق نزدیک به 44000 نفر در ایالات متحده و پنج کشور دیگر شرکت کرده اند. این آزمایش برای جمع آوری اطلاعات ایمنی و کارآیی داوطلبان برای دو سال دیگر ادامه خواهد داشت.

Pfizer و BioNTech گفتند که آنها انتظار دارند در سال 2020 تا 50 میلیون دوز واکسن در جهان و در سال 2021 تا 1.3 میلیارد دوز واکسن تولید کنند.

مقامات آمریکایی گفته اند که امیدوارند حدود 20 میلیون دوز واکسن از Moderna و Pfizer برای توزیع در اواخر دسامبر در دسترس باشد. اولین عکس ها به گروه های آسیب پذیر مانند کارگران پزشکی و خانه های سالمندان و افرادی که شرایط بهداشتی جدی دارند ارائه خواهد شد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.