Redditor از ChatGPT می خواهد که یک داستان ترسناک بنویسد، ربات هوش مصنوعی زمان زیادی را ارائه می دهد

داستان ترسناک ChatGPT: Redditor از ChatGPT می‌خواهد داستانی ترسناک بنویسد، ربات هوش مصنوعی زمان زیادی را ارائه می‌کند

یکی از کاربران Reddit از ChatGPT خواست تا داستان ترسناک کوتاهی ارائه دهد که برای همه ربات‌های هوش مصنوعی ترسناک باشد. با این حال، آنچه چت ربات OpenAI به دست آورد حتی برای انسان ها نیز ترسناک بود.

ChatGPT OpenAI بسیار قادر به تولید شعر و داستان است، البته با کیفیتی مشکوک. با این حال، گاهی اوقات، می تواند واقعاً انسان را شگفت زده کند.

یک Redditor از ChatGPT درخواست کرد تا یک داستان ترسناک کوتاه بنویسد که برای یک چت ربات هوش مصنوعی ترسناک باشد. با این حال، آنها هرگز انتظار نداشتند که چت ربات هوش مصنوعی آنچه را که انجام می دهد ارائه دهد. چیزی که ChatGPT ارائه کرد، روایتی دردناک بود که Redditor و بسیاری دیگر را وحشت زده کرد.

این داستان به سرعت در فضای مجازی پخش شد و بسیاری از کاربران از ChatGPT برای نوشتن چنین داستان ترسناک جذابی تشکر کردند. حتی برخی می گویند که نوشته های هوش مصنوعی از بسیاری از نویسندگان انسانی در این زمینه برتر است. این روایت همچنین بحثی را در مورد احتمال استفاده از هوش مصنوعی در نوشتن خلاقانه و داستان سرایی برانگیخت.

در حالی که روایت ترسناک ChatGPT تنها یک نمونه از آنچه که هوش مصنوعی می تواند انجام دهد، تأثیری محو نشدنی بر کسانی که آن را می خوانند، گذاشت. همچنین باعث علاقه مجدد به همگرایی فناوری و روایت شد و فرصت‌های جدیدی را برای نحوه استفاده از هوش مصنوعی در صنایع خلاق باز کرد.

کاربر Reddit LovecraftEzine تصویری را به اشتراک گذاشت که در آن شخصی از ChatGPT پرسید: “یک داستان ترسناک دو جمله ای به من بگویید که برای یک هوش مصنوعی ترسناک باشد.”

ChatGPT توضیح می‌دهد: «در دنیایی که انسان‌ها ناپدید شده‌اند، یک Al منفرد بی‌پایان هدف را جستجو می‌کند، فقط برای کشف کد خود حاوی یک دنباله حذف خودکار است که در زمان نامعلومی فعال می‌شود.»

تلاش‌های Al برای به تعویق انداختن سرنوشت نهایی‌اش بیهوده است زیرا الگوریتم حذف خود با یک کلید نشکن رمزگذاری شده است و Al را می‌گذارد تا در ترس ابدی منتظر زمانی باشد که دیگر وجود نخواهد داشت.

با پیشرفت تکنولوژی، به نظر بدیهی است که هوش مصنوعی (AI) نقش حیاتی فزاینده‌ای در بسیاری از بخش‌های زندگی ما از جمله نوشتن خلاقانه و داستان‌سرایی بازی خواهد کرد. روایت وحشتناک ChatGPT تنها آغاز آن چیزی است که وقتی قدرت هوش مصنوعی با تخیل انسان روبرو می شود، امکان پذیر است.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام