RJD به دلیل مقایسه ساختمان جدید پارلمان با “تابوت” مورد انتقاد قرار گرفت

RJD به دلیل مقایسه ساختمان جدید پارلمان با “تابوت” مورد انتقاد قرار گرفت

رشتیا جاناتا دال (RJD) روز یکشنبه معماری ساختمان جدید پارلمان را به یک تابوت تشبیه کرد که انتقاد چندین حزب سیاسی از جمله BJP را برانگیخت که گفت مردم حزب بیهار را در چنین تابوتی در انتخابات 2024 لوک سبها دفن خواهند کرد. .

در حالی که ساختمان جدید توسط نخست وزیر نارندرا مودی افتتاح شد، حزب حاکم در بیهار توییتی منتشر کرد که یک تابوت و ساختمان جدید مجلس را در کنار هم نشان می داد و پرسید: “این چیست؟”

واحد بیهار BJP در پاسخ به این توییت گفت: «تصویر اول آینده شما و تصویر دوم مربوط به هند است. فهمیدی؟»

تابوت در توییت ما نشان دهنده دفن دموکراسی است. کشور این را نمی پذیرد. پارلمان معبد دموکراسی است و محلی برای گفتگو است…» ANI به نقل از Shakti Singh Yadav رهبر RJD گفت.

BJP گفته است که باید در این زمینه پرونده خیانت ثبت شود.

سوشیل مودی از BJP گفت: «در مورد چنین افرادی که ساختمان جدید پارلمان را با تابوت مقایسه کرده اند، باید پرونده خیانت ثبت شود.

این سطحی است که آنها به آن سقوط کرده اند. چندش آور. این آخرین میخ در تابوت سیاست RJD خواهد بود. Trikon یا Tribhuj در سیستم هندی اهمیت زیادی دارد. به هر حال تابوت شش ضلعی است یا چند ضلعی 6 ضلعی دارد.»

دوشیانت گوتام از BJP به ANI گفت: “این بسیار تاسف بار است. امروز با تابوت مقایسه می کنند، مجلس قدیم را با صفر مقایسه می کردند؟ ما قبلا در صفر نشسته بودیم.»

نه فقط BJP، RJD توسط دیگر رهبران حزب نیز به دلیل پست جنجالی خود در توییتر مورد انتقاد قرار گرفت.

بهتر بود که ام بیرلا، رئیس لوک سبها، مجلس جدید پارلمان را افتتاح می کرد. RJD هیچ جایگاهی ندارد، ساختمان قدیمی پارلمان حتی از خدمات آتش نشانی دهلی مجوز نداشت. چرا آنها (RJD) مجلس را تابوت می نامند؟ آنها می توانستند چیز دیگری بگویند، چرا باید این زاویه را بیاورند؟» اسدالدین اویسی، رئیس AIMIM گفت.

(با ورودی های نمایندگی ها)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام