SEC ایالات متحده دستورالعملی را در مورد “تعهدات مراقبت” کارگزار و مشاور صادر می کند

SEC ایالات متحده دستورالعملی را در مورد

مهر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مقر آنها در واشنگتن دی سی دیده می شود. پرونده رویترز

بر اساس بولتن کارکنان که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز پنجشنبه منتشر شد، در مشاوره و توصیه سرمایه گذاری به سرمایه گذاران خرد، کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری باید منافع مشتریان خود را بر منافع خود ترجیح دهند.

سومین مورد از یک سری مطالب مشابه، این توصیه به صراحت به اصطلاح “تعهدات مراقبتی” کارگزاران و مشاوران تحت استاندارد امانتداری مشاور سرمایه گذاری طولانی مدت SEC و مقررات بهترین بهره آن (Reg BI) را توضیح می دهد، که در سال تصویب شد. 2019.

یک مقام SEC در یک جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت، اگرچه توصیه‌های کارکنان نمی‌تواند به عنوان پایه‌ای برای اقدام اجرایی SEC باشد، الزامات مراقبتی بخش فزاینده‌ای از اقدامات اجرایی اخیر تنظیم‌کننده علیه مشاوران بوده است، بنابراین دانش ممکن است مفید باشد.

تعهدات مراقبت دارای سه دسته کلی است: درک خطرات بالقوه، پاداش ها و هزینه های مرتبط با سرمایه گذاری ها و استراتژی ها. درک سرمایه گذار خرد که توصیه ها یا توصیه ها را دریافت خواهد کرد. و بر اساس آن دانش و در نظر گرفتن گزینه های منطقی در دسترس، چه سرمایه گذاری ها یا استراتژی هایی به نفع سرمایه گذار است.

Reg BI مجموعه ای از قوانین است که کارگزاران را ملزم به افشای تضادهای احتمالی در هزینه هایی است که سرمایه گذاران می پردازند و کمیسیون هایی که کارگزاران هنگام ارائه مشاوره مالی دریافت می کنند. این قوانین همچنین کارگزاران را ملزم می‌کند که استاندارد ارائه مشاوره برای برآورده کردن بهترین منافع مشتری را هنگام توصیه سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر محصولات مالی افزایش دهند.

SEC به رهبری جمهوری خواهان، Reg BI را در سال 2019 نهایی کرد، چیزی که به طور گسترده به عنوان یک پیروزی برای وال استریت پس از نبرد 10 ساله آن بر سر مقررات صنعت مشاوره سرمایه گذاری، با مخالفت با پیشنهاد سختگیرانه تر وزارت کار، به پایان رسید.

گروه های مصرف کننده از قانون Reg BI به دلیل مبهم بودن در تعریف آن از “بهترین منافع” انتقاد کردند و در عین حال به همه تضادهای احتمالی توجهی نکرد.

به گفته تحلیلگران، دستورالعمل تحت رهبری SEC فعلی به رهبری دموکرات ها به دنبال رفع برخی از این شکاف ها است.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام