Shilpa Shetty ، Raveena Tandon ، Sonali Bendre ، Bipasha Basu و دیگر دیوانهای بالیوود در قومی در Karva Chauth خیره می شوند | اخبار فیلم هندی

به مناسبت Karva Chauth ، چندین زیبایی بالیوود از جمله Shilpa Shetty Kundra ، Raveena Tandon و Sonali Bendre به شبکه های اجتماعی رفتند و تصاویر خیره کننده ای را به اشتراک گذاشتند.

بازیگر فیلم “Apne” با آرزوی شاد بودن Karva Chauth به همه خانمها ، در حالی که در یک لباس قهوه ای مارون لباس پوشیده بود ، عکسهای زیبایی را به اشتراک گذاشت. در تصویر ، ستاره ‘Dhadkan’ هنگامی که با ظرافت برای لنز عکس می گرفت ، بسیار زیبا به نظر می رسید. در تصویر ، شیلپا دیده می شود که یک سارافی را با نقوش طلایی و جواهرات سنتی منطبق می کند. با نگاه کم آرایش ، این بازیگر زرق و برق دار به نظر می رسید.

او این پست را اینگونه عنوان کرد: “RED-dy Shetty Go! Karvachauth مبارک ، خانمها. # KarvaChauth2020 #SareeNotSorry #festiveseason #festivals #sareelove.”

بندره ، بازیگر “سرفروش” نیز ، یک عکس شایان ستایش با همسر گلدی بهل را منتشر کرد و یادداشت طولانی جشنواره را در اینستاگرام نوشت. “کاروا چاث به کسانی که جشن می گیرند مبارک باشد. من همیشه رسم و رسوم و رسوماتی از این دست را بسیار تسلی دهنده می دانم. در حوزه کاری من ، آنها از بسیاری جهات پلی بین شیوه های تفکر و زندگی قدیمی و جدید هستند. من نفرت انگیز و ضد احساس ، من همیشه به چگونگی تکامل و سازگاری برای یک شیوه زندگی هماهنگ تر نگاه کرده ام “، او در زیرنویس تصویر نوشت.

“هر ساله ، من کاروا چاث را در کنار خانواده و دوستانم جشن می گیرم. این آیین رنگی جدید در روابط من ایجاد می کند ، به ویژه با مادرشوهرم. جشن گرفتن آن با هم به یک سنت تبدیل شده است و من در واقع منتظر روز و آنچه که شامل آن می شود ، به ویژه هنگامی که همه ما دور هم جمع می شویم. برای من ، این در مورد این خواهر است که ما ایجاد کرده ایم ، سپاسگزار بودن از پیوند زیبایی که من و شوهرم به اشتراک می گذاریم و البته فرصتی که می توانم در طول روز مورد توجه قرار بگیرم. ، “او اضافه کرد.

Raveena Tandon ، بازیگر Raveena Tandon ، ملبس به کت و شلوار سنتی قرمز ، دو عکس به اشتراک گذاشت که منتظر ماه هستند تا در آسمان ظاهر شوند. او همچنین یادداشتی در مورد جشن Karva Chauth در سال جاری نوشت. او نوشت ، “من برای خوشبختی و سلامتی و زندگی طولانی ، برای مادرانم ، (مادر و مامان ،) پدرم ، شوهرم ، بچه هایم و خانواده هایشان روزه می گیرم. این همه ایمان شما و ارتعاشات خوب شما است که به جهان. این اولین باری است که آنیل و بچه هایم در کنار من نیستند تا به من کمک کنند نماز را بخوانم و افطار کنم و همه چیز را در بمبئی از دست بدهم! ”

وی افزود: “برای من مقدس ترین و پاک ترین دعا برای پدر و مادرم ، شوهرم خانواده ام است که هر روز زندگی من را با خوشبختی عاشقانه غنی می کنند. من برای همه چیز دعا می کنم و خدا را شکر می کنم. # کارواچوت مبارک.”

مشاهده این پست در اینستاگرام

من برای شادی و سلامتی و زندگی طولانی ، برای مادرانم ، (مادر و مامان) ، پدرم ، شوهرم ، بچه هایم و خانواده هایشان روزه می گیرم. این همه ایمان و ارتعاشات خوب شماست که به جهان می فرستد. این اولین بار است که آنیل و بچه هایم در کنار من نیستند تا به من کمک کنند تا نماز را بخوانم و افطار کنم ، و همه اینها را در بمبئی از دست دادم! # دژخیمان برای من مقدس ترین و پاک ترین دعا برای پدر و مادر من ، شوهرم خانواده ام است که زندگی من را با خوشبختی عاشقانه غنی می کنند. من برای همه چیز دعا می کنم و خدا را شکر می کنم. ?? مبارک # KarvaChauth ️? Outfit-gopivaiddesigns HMU-vijaysharmahairandmakeup stilist-style__inn توسط @ richa_r29 به کمکashita_vardhan

پستی که Raveena Tandon (officialraveenatandon) در آن به اشتراک گذاشته است

Bipasha Basu به اشتراک گذاشت ، “با قلب منiamksgofficial جشن # karwachauth … من واقعاً برای عشقم برکت دارم.

دوستت دارمiamksgofficial forممنون از همه عشقت # عشق به میمون. ”

Neelam Kothari Soni ارسال کرد ، “با تشکر از شما @ kapoor.sunita برای داشتن ما بیش از حد به خاطر پارانوئید بودن! ??.

#happykarwachauth #blessed ”

کاجول یک فیلم بومرنگ بارگذاری کرد. نگاهی بیاندازید: