Shilpa Shetty ، Raveena Tandon ، Sonali Bendre ، Bipasha Basu و دیگر دیوانهای بالیوود در قومی در Karva Chauth خیره می شوند | اخبار فیلم هندی

به مناسبت Karva Chauth ، چندین زیبایی بالیوود از جمله Shilpa Shetty Kundra ، Raveena Tandon و Sonali Bendre به شبکه های اجتماعی رفتند و تصاویر خیره کننده ای را به اشتراک گذاشتند.

بازیگر فیلم “Apne” با آرزوی شاد بودن Karva Chauth به همه خانمها ، در حالی که در یک لباس قهوه ای مارون لباس پوشیده بود ، عکسهای زیبایی را به اشتراک گذاشت. در تصویر ، ستاره ‘Dhadkan’ هنگامی که با ظرافت برای لنز عکس می گرفت ، بسیار زیبا به نظر می رسید. در تصویر ، شیلپا دیده می شود که یک سارافی را با نقوش طلایی و جواهرات سنتی منطبق می کند. با نگاه کم آرایش ، این بازیگر زرق و برق دار به نظر می رسید.

او این پست را اینگونه عنوان کرد: “RED-dy Shetty Go! Karvachauth مبارک ، خانمها. # KarvaChauth2020 #SareeNotSorry #festiveseason #festivals #sareelove.”

بندره ، بازیگر “سرفروش” نیز ، یک عکس شایان ستایش با همسر گلدی بهل را منتشر کرد و یادداشت طولانی جشنواره را در اینستاگرام نوشت. “کاروا چاث به کسانی که جشن می گیرند مبارک باشد. من همیشه رسم و رسوم و رسوماتی از این دست را بسیار تسلی دهنده می دانم. در حوزه کاری من ، آنها از بسیاری جهات پلی بین شیوه های تفکر و زندگی قدیمی و جدید هستند. من نفرت انگیز و ضد احساس ، من همیشه به چگونگی تکامل و سازگاری برای یک شیوه زندگی هماهنگ تر نگاه کرده ام “، او در زیرنویس تصویر نوشت.

“هر ساله ، من کاروا چاث را در کنار خانواده و دوستانم جشن می گیرم. این آیین رنگی جدید در روابط من ایجاد می کند ، به ویژه با مادرشوهرم. جشن گرفتن آن با هم به یک سنت تبدیل شده است و من در واقع منتظر روز و آنچه که شامل آن می شود ، به ویژه هنگامی که همه ما دور هم جمع می شویم. برای من ، این در مورد این خواهر است که ما ایجاد کرده ایم ، سپاسگزار بودن از پیوند زیبایی که من و شوهرم به اشتراک می گذاریم و البته فرصتی که می توانم در طول روز مورد توجه قرار بگیرم. ، “او اضافه کرد.

پست های جدید  سیر سیاه دکتر بیز (170 گرمی)

Raveena Tandon ، بازیگر Raveena Tandon ، ملبس به کت و شلوار سنتی قرمز ، دو عکس به اشتراک گذاشت که منتظر ماه هستند تا در آسمان ظاهر شوند. او همچنین یادداشتی در مورد جشن Karva Chauth در سال جاری نوشت. او نوشت ، “من برای خوشبختی و سلامتی و زندگی طولانی ، برای مادرانم ، (مادر و مامان ،) پدرم ، شوهرم ، بچه هایم و خانواده هایشان روزه می گیرم. این همه ایمان شما و ارتعاشات خوب شما است که به جهان. این اولین باری است که آنیل و بچه هایم در کنار من نیستند تا به من کمک کنند نماز را بخوانم و افطار کنم و همه چیز را در بمبئی از دست بدهم! ”

وی افزود: “برای من مقدس ترین و پاک ترین دعا برای پدر و مادرم ، شوهرم خانواده ام است که هر روز زندگی من را با خوشبختی عاشقانه غنی می کنند. من برای همه چیز دعا می کنم و خدا را شکر می کنم. # کارواچوت مبارک.”

مشاهده این پست در اینستاگرام

من برای شادی و سلامتی و زندگی طولانی ، برای مادرانم ، (مادر و مامان) ، پدرم ، شوهرم ، بچه هایم و خانواده هایشان روزه می گیرم. این همه ایمان و ارتعاشات خوب شماست که به جهان می فرستد. این اولین بار است که آنیل و بچه هایم در کنار من نیستند تا به من کمک کنند تا نماز را بخوانم و افطار کنم ، و همه اینها را در بمبئی از دست دادم! # دژخیمان برای من مقدس ترین و پاک ترین دعا برای پدر و مادر من ، شوهرم خانواده ام است که زندگی من را با خوشبختی عاشقانه غنی می کنند. من برای همه چیز دعا می کنم و خدا را شکر می کنم. 🙏🏻 مبارک # KarvaChauth ️🌕 Outfit-gopivaiddesigns HMU-vijaysharmahairandmakeup stilist-style__inn توسط @ richa_r29 به کمکashita_vardhan

پستی که Raveena Tandon (officialraveenatandon) در آن به اشتراک گذاشته است

پست های جدید  برای پیوستن به یک درصد ثروتمند هند چه مقدار پول نیاز است؟

Bipasha Basu به اشتراک گذاشت ، “با قلب منiamksgofficial جشن # karwachauth … من واقعاً برای عشقم برکت دارم.

دوستت دارمiamksgofficial forممنون از همه عشقت # عشق به میمون. ”

Neelam Kothari Soni ارسال کرد ، “با تشکر از شما @ kapoor.sunita برای داشتن ما بیش از حد به خاطر پارانوئید بودن! 😘😘.

#happykarwachauth #blessed ”

کاجول یک فیلم بومرنگ بارگذاری کرد. نگاهی بیاندازید: