Sushmita Sen & Rohman Shawl: جدول زمانی از داستان عاشقانه شایان ستایش آنها | اخبار فیلم هندی

درست است ، عشق زمانی شکوفا می شود که حداقل انتظار آن را داشته باشی. و هنگامی که آن شخص را پیدا می کنید که می تواند قوی ترین احساس عشق و زندگی باشد ، جهان مطمئن می شود که پیوندی به دنیا می آورد که به معنای ماندن برای یک عمر است. و این همان داستان عاشقانه سوشمیتا سن و روحمن شال است. این دو نفره که از اواخر سال 2018 شروع به معاشرت کردند ، یکی از محبوب ترین زوج های BTown است. هر دو ثابت کرده اند که آنها یک زوج کلیشه ای نیستند و به ما اجازه داده اند که باور کنیم عشق به هیچ سن و سالی احتیاج ندارد ، مرز نمی شناسد. اکنون آنها یک خانواده چهار نفره خوشبخت هستند ، از جمله دو فرزند او ، رنه و آلیسا. در حالی که آنها همچنان به رنگ آمیزی شهر به رنگ قرمز ادامه می دهند ، با نمایش جذاب و محبت آمیز خود در فضای دیجیتال و همچنین در زندگی واقعی ، بیایید نگاهی به لحظات قابل توجه زن و شوهر بیندازیم.

اکتبر 2018: روحمان اولین حضور خود را در دسته اینستاگرام Sushmita انجام داد

1

حدس و گمان هایی وجود داشت که سوشمیتا سن در سفر به آگرا رابطه خود را با روحمن شال تأیید کرد. او در این پست از روحمان به عنوان “عشق به زندگی اش” نام برد. این اولین بار بود که روحان در دسته اینستاگرام سوشمیتا با یک عکس در پس زمینه تاج محل زیبا ظاهر می شد. هر دو در تصویر با هم دیده می شدند.

نوامبر 2018: اولین حضور عمومی این زوج

عکس صفحه نمایش 2020-11-07 در 1.50.37 صبح

این حزب مجلل Diwali Shilpa Shetty Kundra بود ، جایی که هر دو اولین حضور عمومی خود را انجام دادند و کره چشم را گرفتند. آنها با همان ماشین وارد شدند ، از پاپاراتزی ها ابایی نداشتند و حتی با هم ژست گرفتند.

آوریل 2019: سفر عالی برای کارت پستال

تصویر صفحه 1920-11-07 در 1.49.33 صبح

این بازیگر به دست اینستاگرام خود رفته بود تا تصویری شایان ستایش را با روحمان به اشتراک بگذارد ، زیرا در تصویر در خیابان های نیویورک مشاهده می شود. او همچنین یک یادداشت کوچک با تصویر نوشت: “بیا با من فرار کنrohmanshawl I love #us # sharing #memories #outshopping # نیویورک # خوشبختی # عشق # دوستی نیل شات نیل !!! دوستت دارم بچه ها !!”

ژوئن 2019: سوسمیتا شایعات را به شدت انتقاد می کند و در مورد داستان واقعی عشق آنها گشوده می شود

داستان عاشقانه واقعی

در طی یک مصاحبه ، سوشمیتا داستان عشق خود را به اشتراک گذاشت ، و همچنین به شایعات مربوط به هر دو ملاقات در یک نمایش مد پرداخت. وی فاش كرد كه این یكی از پیامهای مستقیم وی در اینستاگرام است كه به وی اجازه می دهد روحمن را بشناسد. پس از بازگشت از آمریكا ، از او خواسته شد كه فوتبالش را تماشا كند و به همین دلیل قهوه خواست. پس از ملاقات هر دو نفر برای قهوه ، سوشمیتا فاش کرد که او احساس کرده است تمام زندگی خود را از لحظه ای که به همین سادگی با او آشنا شده است ، می شناسد.

دسامبر 2019: عروسی زمستانی روی کارت ها؟

کریسمس

یک ویدیو در هنگام کریسمس ویروسی شد ، جایی که سوشمیتا در حال جشن گرفتن روز با دوست پسر روحمان ، و دخترانش رنی و آلیسا بود. هنگامی که دختران آهنگ های کریسمس را می خواندند ، روحمان همراه با دختران همراه با گیتار دیده می شد. طبق یک پورتال خبری ، همچنین گمانه زنی هایی مبنی بر گره زدن این زوج وجود داشت و روحان قبلاً از سوشمیتا خواستگاری کرده و او گفت “بله”

فوریه 2020: لحظه رویایی ولنتاین

سوشمیتا

روز ولنتاین امسال ثابت شد که برای Sushmita ویژه است. او اینترنت را با رویایی ترین تصویر ممکن شکست. مرغ عشق در حالی که در میان مجموعه ای نفسگیر متشکل از چراغ های جن ، یک کیک زیبا و بادکنک ، به یکدیگر نگاه می کردند ، دیده شد. آنها اهداف عمده زوجین را بیان کردند و رابطه آنها را بیشتر قابل توجه کردند.

آوریل 2020: 613 روز صبر برای صبحانه کامل

صبحانه عالی

صبر همه چیز مهم است. در حین قفل شدن ، روحمان شال به دستگیره اینستاگرام خود رفت تا صبحانه زیبایی را که توسط سوشمیتا برای او تهیه شده بود به اشتراک بگذارد. او که از ژست Sushmita غرق شده بود ، این تصویر را اینگونه عنوان کرد: “من مدت زیادی منتظر مانده ام تا این اتفاق بیفتد (به طور دقیق 613 روز). با تشکر از شما برای این صبحانه فوق العاده ، بهترین تخم مرغ هایی را که تاکنون خورده ام پایین می آورم !!” به دنبال شکلک های قلب. عاشقانه نیست؟

مه 2020: رابطه “متعادل”

تصویر صفحه 1920-11-07 در 1.39.51 صبح

در حالی که طرفداران هرگز نمی توانند به اندازه کافی از این زوج شایان ستایش برخوردار شوند ، سوشمیتا اطمینان حاصل کرد که نیم نگاهی دیگر به جلسات تمرین خود با زیبایی خود نشان می دهد. این بار ، پست او ثابت کرد که آنها روابط خود را به سطح دیگری رسانده اند ، همانطور که وی آن را رابطه ای “متعادل” خواند. سوشمیتا سن نوشت: “یک رابطه پایدار به یک مرکز متعادل ، ذهن انعطاف پذیر ، قدرت متقابل و اعتماد عمیق نیاز دارد.”

جولای 2020: 2 سال با هم بودن

عکس صفحه نمایش 2020-11-07 در 1.35.22 صبح

این زوج دو سال از زندگی مشترک خود را به پایان رساندند. این زوج ها از دسته های مربوط به اینستاگرام خود استفاده کردند. یادداشت Sushmita چنین بود ، “” هنگامی که Sush با Rooh خود ملاقات کرد ، عاشقانه به دنبال داشت. سالگرد مبارک ، خانم! این 2 سال با هم بودن و شمردن برکات من است! ” و یک یادداشت شیرین به نمایندگی از دخترانش آلیسا و رنی اضافه کرد: “بچه ها و من تو را بی نهایت دوست دارم! برای بسیاری دیگر …” در همین حال ، روحمان همچنین یادداشت کوچکی را نوشت که روی آن نوشته شده بود ، “2 سال جیان من .. سالگرد مبارک و شمارش … عشق من به همه شما !! شما با ما خیلی مهربان بودید .. ممنون از دوستان ”

اکتبر 2020: پرداختن به برنامه های عروسی

10 (1)

در طول یک جلسه زنده اینستاگرام ، این دو نفر در تعامل با طرفداران دیده می شوند. به زودی یکی از طرفدارانشان از آنها سال کردند که چه زمانی وی با او ازدواج می کند؟ که سوشمیتا به دوست پسرش رحمان برگشت و پرسید – کی ازدواج می کنیم؟ “رحمان پاسخ داد و گفت:”
Puchh ke batate hain.“سوشمیتا بازی کرد و به جواب خود افزود:”
همسایگان همسر سه پوچ که بتاته های

نوامبر 2020: قبلاً نامزد شده اید؟

11 (1)

این زوج به تازگی با هم مشاهده شده اند ، که باعث شده طرفداران آنها این سوال را داشته باشند که آیا آنها از قبل نامزد کرده اند یا نه. او در حالی که دو نفره توسط چادرهای کرکره ای رها شده بود ، در حال چشم نوازی از زیبایی روهان بود.