Throwback: هنگامی که آنوشکا شارما و ویرات کوهلی هنگام تنظیم عروسی خود از نام های جعلی استفاده می کردند | اخبار فیلم هندی

آنوشکا شارما و ویرات کوهلی در 11 دسامبر 2017 عروسی افسانه ای در توسکانی ایتالیا برگزار کردند. این زوج بسیار دوست داشتنی عروسی خود را یک راز بزرگ نگه داشتند و در حین تنظیم عروسی به حد استفاده از نام های جعلی رفته بودند. ویرات در طی گپ اخیر با ستاره فوتبال ، سونیل چتری ، اعتراف کرد که درست است آنها از نام های جعلی استفاده می کنند ، اما همچنین اظهار داشت که این ایده او نیست. ویرات فاش کرد که همه میهمانان نیز برای حفظ احتیاط امور مطلع شده اند.

ویرات کهلی همچنین فاش کرده بود که او هرگز به طور رسمی از آنوشکا شارما خواستگاری نکرده است ، زیرا آنها هرگز نیازی به آن احساس نکردند و به طور ارگانیک کارها ادامه داشت. وی اظهار داشت که آنها می دانستند که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند و از شروع زندگی مشترک بسیار هیجان زده شده اند. عروسی را ارسال کنید ، آنوشکا و ویرات در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بودند ، “امروز ما به یکدیگر قول داده ایم که برای همیشه عاشق باشیم. ما واقعاً خوشحالیم که اخبار را با شما در میان می گذاریم. این روز زیبا با عشق و حمایت از خانواده طرفداران و خیرخواهان ویژه تر خواهد شد. متشکرم که بخش مهمی از سفر ما هستید. ”

آنوشکا شارما و ویرات کوهلی در آگوست سال جاری اعلام کردند که در انتظار تولد یک کودک هستند. “و سپس ، ما سه نفر بودیم! وارد ژانویه 2021 ، “این زوج از طریق یک پست در شبکه های اجتماعی اعلام کرده بودند.