Tinder ویژگی تماس ویدیویی را در هند ارائه می دهد

برنامه محبوب دوستیابی تیندر ویژگی جدیدی را ارائه داده است که به کاربران امکان می دهد با یکدیگر تماس ویدیویی برقرار کنند. این ویژگی که در هند برای کاربرانش ارائه می شود ، به کاربران امکان می دهد وقتی هر دو طرف در برنامه “یکدیگر را” دوست داشته اند ، با یکدیگر تماس ویدیویی برقرار کنند.
“دقیقاً مانند تطبیق ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما با ویدیو در یک صفحه هستید: بنابراین چهره به چهره به صورت بازی به بازی فعال می شود. هنگامی که مکالمه در جریان است و آماده هستید تا نشان دهید به چهره به چهره علاقه مند هستید ، روی نماد ویدیو ضربه بزنید “، این شرکت در بیانیه مطبوعاتی گفت.
این شرکت تا زمان انتخاب هر دو طرف فعال نخواهد شد ، این شرکت را مشخص کرد. بعلاوه ، هیچ یک از طرفین را در زمان تغییر وضعیت مطلع نمی کند. گفته می شود که با یک دکمه خاموش کردن آسان نیز همراه است.
در یک نظرسنجی که توسط این شرکت بین 5000 انجام شده است اعضای Tinder در ایالات متحده بین 6 مه و 12 مه سال 2020 ، این شرکت دریافت که نیمی از آنها در یک ماه گذشته تاریخ ویدئو با یک مسابقه با Tinder داشته اند. این شرکت اضافه كرد: “40٪ اعضای ژنرال Z می خواستند به استفاده از ویدئو به عنوان راهی برای تصمیم گیری در مورد ملاقات در زندگی واقعی در آینده ادامه دهند – حتی اگر دوباره تاریخ مورد علاقه آنها باز شود.”
روری کوزول ، رئیس اعتماد و محصول ایمنی در Tinder ، گفت: “ما خوشحالیم که به اشتراک می گذاریم ویژگی چت ویدئویی Face to Face // ما پس از دریافت بازخورد مثبت از اعضای ما که قبلاً به آن دسترسی داشته اند ، اکنون در هند موجود است.” . “ما اطمینان داریم که فیلم انتخابی به اعضای خود راهی معتبرتر برای آزمایش شیمی موردنظر خود قبل از تصمیم گیری برای ادامه مکالمه می دهد ، خواه این به معنای دیجیتال نگه داشتن آن باشد یا با رعایت ایمن IRL.”