TMC BJP را به “تسخیر” سه دفتر حزب در چمن خانه Suvendu Adhikari متهم می کند. حزب زعفران اتهامات را رد می کند

شیخ نووشاد عضو محلی TMC ادعا کرد که فعالان BJP با سر دادن شعارهایی که اکنون این دفاتر به آنها تعلق دارد ، سه دفتر حزب در Kulta ، Amiachak و Patna را سرقت کردند.

TMC BJP را به

تصویر نمایندگی خبرگزاری فرانسه

خجوری: کنگره حاکم ترینینامول در روز شنبه BJP را به “تسخیر” سه دفتر حزب خود در منطقه پوربا مدینی پور بنگال غربی در پی استعفای وزیر ارشد سووندو آدیکاری از کابینه ماماتا بانرجی متهم کرد. اما حزب زعفران این ادعاها را رد کرد و ادعا کرد هیچ یک از فعالان آنها در چنین حوادثی دست نداشته اند.

سنگین وزن TMC ، که همچنین MLA صندلی همسایه Nandigram است ، روز جمعه از سمت وزیری خود استعفا داد. گفته می شود که وی از برترین حزب در مورد برخی مسائل ناراضی است. رانجیت موندال ، TMC MLA از كجوری گفت كه كادر BJP عصر جمعه پس از استعفای ادیكاری دفاتر حزب در سطح غرفه TMC را دستگیر كرد.

“هنگام نصب پرچمهای BJP بر روی دفاتر ما و پرتاب پرچمهای TMC بر روی زمین ، آنها گفتند كه دفاتر متعلق به حزب زعفران است. ما هیچ ایده ای نداریم كه BJP چگونه می تواند ادعاهای ما را ادعا كند. آنها چنین چیزی ندارند دفتر در Nandigram یا Khejuri ، “موندال گفت.

با این وجود TMC MLA ادعا کرد که حزب به زودی دفاتر خود را پس خواهد گرفت. شیخ نوشاد ، عضو محلی TMC ، ادعا کرد که فعالان BJP سه دفتر حزب در Kulta ، Amiachak و Patna را با سر دادن شعارهایی که اکنون این دفاتر به آنها تعلق دارد ، سرقت کردند.

با این حال یک رهبر منطقه BJP گفت فعالین حزب زعفران در “تسخیر” دفاتر TMC در خجوری دخیل نبودند. وی گفت: “BJP اعتقادی به تصرف دفاتر احزاب دیگر ندارد. TMC در گذشته دفاتر احزاب دیگر را در Nandigram و Khejuri تصرف کرده بود. اکنون مردم علیه TMC رو آورده اند و دفاتر حزب آنها را اشغال می کنند.”

وی گفت که مردم محلی در منطقه پاتاشپور در این منطقه دفتر TMC را اشغال كرده و آن را به پناهگاهی برای مسافران اتوبوس تبدیل كرده اند.

یک افسر پلیس گفت: “ما گزارش هایی از برخی از دفاتر احزاب را که در خجوری مورد هجوم قرار گرفته اند دریافت کرده ایم و تحقیقات در حال انجام است اما گزارشی از درگیری یا جراحت در این حوادث گزارش نشده است.”

ادیکاری با وجود کناره گیری از سمت وزیری خود هنوز از TMC خارج نشده است. TMC در تلاش است تا وی را در حزب حفظ کند ، در حالی که رئیس ایالت BJP دلیپ غوش و دیگر رهبران گفته اند كه آدیكاری آزاد است كه به حزب زعفران بپیوندد ، جایی كه “به او احترام لازم گذاشته می شود”.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.