Vivek Agnihotri، Pallavi Joshi به ماماتا بانرجی به دلیل اظهارات “توهین آمیز” اخطار قانونی ارسال کردند.

پرونده‌های کشمیر: ویوک آگنیهوتری، پالاوی جوشی به ماماتا بانرجی به دلیل اظهارات

ویوک آگنیهوتری فیلمساز و ماماتا بانرجی، وزیر ارشد بنگال غربی

فیلمساز ویوک آگنیهوتری، همسرش پالاوی جوشی و تهیه کننده آبیشک آگاروال، یک اخطار قانونی به ماماتا بانرجی، وزیر ارشد بنگال غربی ارسال کرده‌اند که «اظهارات نادرست و بسیار افتراآمیز» را برای «بدنامی» فیلم‌های خود «پرونده‌های کشمیر» و «پرونده‌های دهلی» ارائه کرده است. ‘.

“من به همراه @AbhishekOfficl و Pallavi Joshi، یک اخطار حقوقی به وزیر ارشد بنگال @MamataOfficial فرستادم به دلیل اظهارات دروغین و بسیار افتراآمیز او که با قصد مافوق برای بدنام کردن ما و فیلم‌هایمان ارائه شده است #TheKashmirFiles & film ainelhifi 2024 #D. آگنی هوتری توییت کرد.

این اطلاعیه توسط وکیل شیام آگراوال ارسال شده است.

از ماماتا بانرجی خواسته شده است که با «برداشتن تمام ادعاها، اظهارات و اتهامات مطرح شده توسط شما در خطاب به رسانه ها در 8 مه در رابطه با فیلم هایشان «پرونده های کشمیر» و «پرونده های دهلی»، «عذرخواهی بی قید و شرط» کند. به همین ترتیب و در کلیه رسانه ها اعم از چاپی، تلویزیونی و اجتماعی و غیره ظرف مدت یک هفته از تاریخ دریافت این اخطار، در غیر این صورت موکلان من مجبور به پیگیری قانونی قدردانی از شما به دلیل افترا به آنها خواهند بود. و ایجاد لطمه به شهرت آنها، از جمله ادعای خسارت برای احراز خسارت، شما را مسئول تمام هزینه ها و عواقب ناشی از آن می داند.»

در این اطلاعیه آمده است که سازندگان برای انجام کارهای تحقیقاتی در رابطه با حوادثی که در «پرونده‌های کشمیر» نشان داده شده است، زمان و هزینه صرف کرده‌اند و از کارشناسان کمک گرفته‌اند.

مشتریان من تنها پس از قانع شدن خود و همچنین تأیید صحت از منابع مختلف، فیلمنامه فیلم مذکور را نهایی کرده بودند. در این اطلاعیه آمده است که مشتریان من در روند ساخت فیلم تحت فشار، آسیب‌های روحی و غیره قرار گرفته‌اند و هدف اصلی آن‌ها این بود که واقعیتی را که در طول دهه‌ها پنهان شده بود به اطلاع عموم برسانند.

اگرچه اظهارات شما به شهرت مشتریان من و همچنین سود فیلم لطمه سنگینی وارد کرد، اما با توجه به اینکه فیلم در سرتاسر جهان پرفروش است و مشتریان من از گوشه و کنار مورد قدردانی قرار می گیرند، این کار را نکردند. می‌خواهم با توجه به این موقعیت بزرگ با شما وارد هر گونه مناقشه شوم و سکوت کرده‌ام.»

علاوه بر این، گفته شده است که سازندگان «در نظر داشتند فیلمی با عنوان «پرونده‌های دهلی» با موضوع نسل‌کشی بنگال در سال‌های 1946-47 و 1971 بسازند. مشتریان من در مورد موضوع و موضوع کار تحقیقاتی انجام می دهند، چندین نفر را برای انجام کارهای جدی مشغول کرده اند و همچنین هزینه خوبی نیز خرج کرده اند.

این اخطار قانونی پس از آن منتشر شد که ویوک آگنیهوتری گفت که در حال بررسی تشکیل پرونده افترا علیه ماماتا بانرجی است، پس از اینکه او روز دوشنبه ادعا کرد که این فیلم برای تحقیر بخشی از جامعه ساخته شده است.

«دیروز ماماتا بانرجی گفت که «پرونده‌های کشمیر» و فیلم آینده من که بر اساس نسل‌کشی بنگال است، تبلیغاتی است. او گفت که BJP برای فیلم هایی که می سازم به من بودجه می دهد. آگنیهوتری گفت: ما یک اخطار حقوقی به CM Mamata Banerjee علیه اظهارات او فرستادیم.

آنها از طریق اخطار قانونی خود از ماماتا بانرجی خواسته اند که «یا با ارائه مدرک معتبر ادعاهای شما علیه مشتریان من و فیلم آنها را ثابت کند یا با خطاب به رسانه ها به شیوه مشابه و عذرخواهی بی قید و شرط از آنها اظهارات شما را پس بگیرد.»

(با ورودی های نمایندگی ها)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام