WinZO 2 میلیون دلار از استفان پاگلیوکا ، رئیس مشترک Bain Capital جمع می کند

سکوی سرگرمی بومی WinZO گفت که 2 میلیون دلار (حدود 15 کرور) سرمایه در آورده است استفان پاگلیوکا، رئیس مشترک شرکت سهامی خاص سرمایه Bain، از طریق ترکیبی از سهام اولیه و ثانویه. در بیانیه ای آمده است که پاگلیوکا ، که همچنین مالک مشترک تیم محبوب بسکتبال NBA ، بوستون سلتیکس است ، از طریق دفتر گروه Pags خود سرمایه گذاری کرده است و این اولین سرمایه گذاری او در هند است.
این سهام اضافی – به ارزش 1 میلیون دلار – به عنوان بخشی از معامله از کارمندان و سرمایه گذاران اولیه خریداری خواهد شد.
“ما از حمایت Stephan ، یک سرمایه گذار با اعتبار بالا در سفر رشد خود پشتیبانی می کنیم. نوع اعتماد به نفس متخصصان صنعت از سراسر جهان ، گواهی برای تجارت مقیاس پذیر ، پایدار و قوی است که ما در مدت کوتاهی ایجاد کرده ایم. بازه زمانی ، “Saumya Singh Rathore ، بنیانگذار WinZO ، گفت.
در آگوست سال جاری ، WinZO اعلام کرده بود که 18 میلیون دلار (حدود 132.2 کرور) بودجه به رهبری Makers Fund مستقر در سنگاپور و Courtside Ventures مستقر در نیویورک جمع آوری کرده است.
در حال حاضر ، این شرکت حدود 60 کارمند دارد و حدود 80 درصد آنها واجد شرایط ESOP هستند.
“WinZO در 12 ماه گذشته 10 برابر رشد کرد ، و در هر ماه 1 میلیارد ریز معاملات انجام داد. این شرکت قصد دارد نرخ رشد خود را در پایه بسیار بالاتری حفظ کند تا در 12 ماه آینده 100 میلیون کاربر ثبت شده را به سیستم عامل اضافه کند. بهارات. WinZO همچنین قصد دارد وارد آسیای جنوب شرقی شود. ” SR RUJ RUJ